Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Wybieramy drzwi do salonu

0

Salon często stanowi przestrzeń otwartą i w zasadzie nie potrzebuje drzwi. Jest to jednak serce domu, które łączy ze sobą różne pomieszczenia. Wychodzimy z niego do holu, łazienki i innych pokoi. Jak zatem dopasować odpowiednie drzwi - i to czasem nawet kilka par obok siebie? Zobacz najciekawsze propozycje.

0

Design z PRL-u, czyli skarby ze strychu

0

Sztuka użytkowa z PRL wciąż jest modna i coraz lepiej znana. Wystawa "Bruksela w Pradze, Picasso w Warszawie. Wzornictwo w Europie Środkowej 1956-1968" to kolejne wydarzenie promujące środkowoeuropejskie wzornictwo z drugiej połowy XX wieku, do niedawna właściwie nieznane na Zachodzie. Ekspozycja w w madryckim Instytucie Wzornictwa (27 kwietnia - 26 maja 2017) nie jest jednak tylko egzotyczną ciekawostką. Hiszpanie mogą z zaskoczeniem odkryć jakość wzornictwa zza Żelaznej Kurtyny.

Fabryka Porcelany AS Ćmielów
Design z PRL-u, czyli skarby ze strychu
CZYTAJ DALEJ

Oryginalne dekoracje do wnętrz w morskim klimacie

1

Styl morski wymaga odpowiednich dodatków. Świeczki w różnych odcieniach niebieskiego to za mało, żeby uczynić wnętrze wyjątkowym. Aby do pomieszczenia wprowadzić morską bryzę, należy trochę się postarać, znaleźć ozdoby, które nie tylko wpiszą się w określoną konwencję, ale też będą do nas pasować. W mieszkaniu musimy się przecież dobrze czuć.

Shutterstock.com
Oryginalne dekoracje do wnętrz w morskim klimacie
CZYTAJ DALEJ