Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Wiosna w kinach. Kilka propozycji na kapryśną pogodę i ogólny głód filmowych wrażeń

0

Przyszła wiosna. Choć do pełni jeszcze jej daleko, każdy z pewnością już odczuł ją na własnej skórze choć raz. Przyroda budzi się do życia, a my odkurzymy rowery, rolki, buty do biegania, planujemy dłuższe spacery i chadzamy w miejsca, gdzie styrane elektroniką oczy odpoczywają przy zieleniących się coraz śmielej krajobrazach. Czy w tym natłoku od miesięcy niedostępnych możliwości spędzania wolnego czasu znajdzie się dobra chwila na wizytę w kinie? Dystrybutorzy z pewnością nie liczą na kolejki pod biletowymi kasami, ale wiedzą, że pogoda bywa kapryśna i prędzej czy później nadarzy się dobra okazja, by widzowie powrócili przed duże ekrany. Głośnych i ciekawszych premier będzie więc nieco mniej, ale możecie być pewni, że kuszących propozycji nie zabraknie. Oto pięć filmów z potencjałem wystarczającym, by rzucić wyzwanie wiośnie, które ukażą się w Polsce między końcem marca a czerwcem 2017. Ja czekam. A Wy?

0

8 gwiazd o polskich korzeniach

0

Wśród zagranicznych gwiazd nie brakuje takich, których dziadkowie lub pradziadkowie pochodzili znad Wisły. Są i tacy, których rodzice, a nawet oni sami urodzili się w naszej ojczyźnie. Ci ostatni zwykle deklarują więź z Polską, niektórzy potrafią mówić w naszym języku, odwiedzają nasz kraj, bywa, że współpracują z rodzimymi twórcami filmowymi. Choć dla większości świata są obywatelami różnych krajów, lubimy ich uważać za "naszych". Kto należy do tej wielkiej polskiej rodziny?

CZYTAJ DALEJ

6 programów, 10 kuchni. Za kulisami popularnych programów kulinarnych

0

Programy o gotowaniu cieszą się sporą popularnością. Poszczególne odcinki "Master Chefa” odnotowały oglądalność na poziomie od nieco ponad 2 do prawie 5 milionów widzów. Polacy chętnie oglądają "gotowanie na ekranie”, a część telewidzów na pewno później samodzielnie odwzorowuje zaprezentowane przepisy. W jakich wnętrzach kręcone są programy o gotowaniu, telewizyjne zmagania kucharzy-amatorów, a także kulinarne porady w telewizjach śniadaniowych? Zobaczcie!

Shutterstock.com
6 programów, 10 kuchni. Za kulisami popularnych programów kulinarnych
CZYTAJ DALEJ