Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Wiosenny power? Postaw na słońce!

0

Wiosną razem z budzącą się przyrodą mamy ochotę zacząć wszystko od nowa – wreszcie o siebie dbać, inaczej się odżywiać, ćwiczyć, lepiej wyglądać. Teraz można zrobić to naprawdę bardzo szybko. Mamy w tym dobrego sprzymierzeńca.

0

Fotorelacja z Festiwalu Łódź 4 Kultur

0

Festiwal Łódź 4 Kultur to niepowtarzalna okazja dla mieszkańców miasta, by poznać jego bogatą, wielokulturową historię i zacząć ją współtworzyć. Początki imprezy sięgają zainicjowanego w 2002 roku przez Witolda Knychalskiego Festiwalu Dialogu Czterech Kultur. W tym roku impreza odbyła się w dniach 8-17 września pod hasłem "Alfabet dialogu".

CZYTAJ DALEJ

7 książek dla dzieci, które uwielbiają także dorośli!

0

Lubicie czytać? Jeśli tak, pewnie częściej niż po "Dzieci z Bullerbyn” albo "Przypadki Robinsona Crusoe” sięgacie po coś napisanego przez Nesbo, Kinga, Bondę lub innego popularnego współczesnego pisarza dla dorosłych. Jednak, wbrew pozorom, literatura dla dzieci bogata jest w pozycje, które mogą spodobać się rodzicom, ale nie tylko. Nie trzeba mieć pociech, aby relaksować się przy książkach, które dla was wybraliśmy. Większość z nich ma swoje lata, możliwe, że pamiętacie je z własnego dzieciństwa. Powrót do nich po dekadach to ciekawe doświadczenie. Zerknijcie na 7 hitów!

CZYTAJ DALEJ