Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się białe drzwi?

0

Zobaczcie tylko, jak białe drzwi wydobywają urok wnętrza, a także, jakie mankamenty pokoju pomogą zatuszować, z którymi meblami będą dobrze wyglądać i do jakich stylów aranżacyjnych najbardziej pasują.

0

Drzwi jako dzieła sztuki

0

Drzwi – dla niektórych zwyczajny kawałek drewna lub płyty z klamką, dla innych wrota kryjące tajemnicę i wzbudzające ciekawość. Większość z nich nie zwraca na siebie uwagi. Każdego dnia mijamy ich dziesiątki w drodze do pracy czy sklepu. Nie wszystkie jednak chcą być anonimowe. Zobacz drzwi, które dzięki niezwykłym pomysłom stały się prawdziwymi dziełami sztuki zdradzającymi pochodzenie nie z tego świata.

CZYTAJ DALEJ

Modne krzesła do domu. Zaprojektowane z pasją

0

Bywa, że detal jest w stanie odmienić całe wnętrze. Gdy jest to krzesło – efekt murowany. Wystarczy umieścić takie dwa lub trzy niesztampowe meble wśród innych, typowych przy stole w jadalni, by zyskała ona na oryginalności. Unikalne, ciekawie zaprojektowane siedzisko może też stanąć w sypialni, kuchni, przedpokoju czy łazience. Klasyki w wydaniu Eamesów, Pantone'a czy Starcka zawsze się sprawdzają. Ale nadal powstaje mnóstwo krzeseł, które tylko czekają na odkrycie.

CZYTAJ DALEJ