Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się białe drzwi?

0

Zobaczcie tylko, jak białe drzwi wydobywają urok wnętrza, a także, jakie mankamenty pokoju pomogą zatuszować, z którymi meblami będą dobrze wyglądać i do jakich stylów aranżacyjnych najbardziej pasują.

0

Nowoczesne wnętrze, czyli... jakie?

2

Chcesz odmienić wystrój wnętrz i nie wiesz, w jakim kierunku powinna pójść metamorfoza? Może warto przyjrzeć się stylowi nowoczesnemu? Pojęcie kształtuje się od lat i z każdym kolejnym rokiem, z każdym nowym trendem może odrobinę modyfikować, ale jego podstawowe założenia nadal obowiązują. Co zrobić, aby nowoczesne lokum faktycznie takim było?

Chcesz mieć nowoczesne mieszkanie? Oto kilka pomysłów, jak je urządzić.
Nowoczesne wnętrze, czyli... jakie?
CZYTAJ DALEJ

Skandynawskie wnętrza – jak wyglądają w rodzimym, a jak w polskim wydaniu?

0

Scandi od co najmniej kilku lat robi w Polsce furorę. Najpierw zarezerwowany był dla nielicznych, którzy zakochali się w widzianych w Skandynawii wnętrzach, a także tych, którzy należeli do szczęśliwców obdarzonych sklepem IKEA w mieście zamieszkania. Szwedzka sieciówka meblowa odmieniła oblicza wielu polskich domów, ale dociera głównie do dużych miast i wciąż obecna jest tylko w ośmiu. Zwolennicy klimatu rodem z Północy wzięli więc sprawy w swoje ręce...

drzwi Skandia, PORTA
Skandynawskie wnętrza – jak wyglądają w rodzimym, a jak w polskim wydaniu?
CZYTAJ DALEJ