Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Top 6 blogerów, którzy wydali wartościowe książki

0

Niby pisać każdy może, choć nie każdy powinien. Na szczęście blogerzy z tego zestawienia są dowodem na to, że internetowi twórcy mają dużo do powiedzenia i czasem warto chwycić za ich książki. Każda z nich cieszyła się zasłużoną popularnością.

0

Najsłynniejsze dzieci gwiazd

1

To naturalne, że przeżywamy ciąże i porody znanych osób – taka już nasza ludzka, ciekawska natura. Ale chyba jeszcze nigdy w historii dzieci gwiazd nie wywoływały takich emocji na masową skalę – no, chyba że mamy na myśli brytyjską rodzinę królewską – tam każde narodziny były i są wielkim, narodowym wydarzeniem.

CZYTAJ DALEJ

8 gwiazd o polskich korzeniach

1

Wśród zagranicznych gwiazd nie brakuje takich, których dziadkowie lub pradziadkowie pochodzili znad Wisły. Są i tacy, których rodzice, a nawet oni sami urodzili się w naszej ojczyźnie. Ci ostatni zwykle deklarują więź z Polską, niektórzy potrafią mówić w naszym języku, odwiedzają nasz kraj, bywa, że współpracują z rodzimymi twórcami filmowymi. Choć dla większości świata są obywatelami różnych krajów, lubimy ich uważać za "naszych". Kto należy do tej wielkiej polskiej rodziny?

CZYTAJ DALEJ