Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Te piosenki zabiorą cię w Kosmos!

0

Kosmos fascynuje człowieka od wieków. I chociaż od pierwszych rozważań starożytnych Greków ludzkość przeszła do realnych kosmicznych podbojów, wszechświat nadal inspiruje artystów wszelkich kultur. Od lat z poetyki Kosmosu czerpie kultura najbarwniejsza – popkultura, dla której to, co ponad naszymi głowami, jest punktem wyjścia do tworzenia obrazów i dźwięków towarzyszących nam na co dzień.

0

Otwórz się na kino Korei Południowej

0

Skoro przekonaliśmy się do smartfonów Samsunga, kimchi zdobywa popularność nie tylko wśród hipsterów, a do Gangnam Style swego czasu podrygiwali goście niejednego wesela, może przyszedł czas, aby poznać jedną z największy specjalności Korei Południowej? Mowa o tamtejszej kinematografii, która od wielu lat depcze Hollywood po piętach.

Lament mat. producenta
Otwórz się na kino Korei Południowej
CZYTAJ DALEJ

Gdzie prywatni kucharze gotują dla znanych i lubianych? 5 kuchni w domach gwiazd

0

Kuchnie w polskich blokach są niewielkie, ale dobrze urządzone doskonale spełnią swoją funkcję. Wówczas przygotowywanie posiłku na maksymalnie 10 metrach kwadratowych nie jest zadaniem karkołomnym. Gwiazdy, szczególnie amerykańskie, mają zupełnie inne wymagania. Ich domy są ogromne, a liczba łazienek często przekracza liczbę sypialni. Nikogo nie dziwi fakt, że ich rezydencje są wyposażone w siłownie, sale telewizyjne przypominające kinowe, piwniczki z winem, korty tenisowe, baseny, boiska… Wymieniać można bez końca. Jak wyglądają kuchnie w domach celebrytów? Zobaczcie!

Materiały prasowe
Gdzie prywatni kucharze gotują dla znanych i lubianych? 5 kuchni w domach gwiazd
CZYTAJ DALEJ