Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Tak mieszkają sportowcy. Jest czego zazdrościć!

0

Zarabiają krocie, nic więc dziwnego, że na apartamenty i domy wydają horrendalne kwoty. Zwykłego Kowalskiego na podobne luksusy nie stać, ale ci sportowcy są gwiazdami – ich zarobki można liczyć w milionach złotych, euro albo dolarów. Gdzie mieszkają najlepsi spośród piłkarzy, koszykarzy, golfistów i tenisistów? Jak prezentują się wnętrza ich mieszkań? Zerknijcie!

0

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się białe drzwi?

0

Zobaczcie tylko, jak białe drzwi wydobywają urok wnętrza, a także, jakie mankamenty pokoju pomogą zatuszować, z którymi meblami będą dobrze wyglądać i do jakich stylów aranżacyjnych najbardziej pasują.

CZYTAJ DALEJ

Co zamiast obrazu? Powieś na ścianie oryginalny plakat

0

Wszystko zaczęło się w 1899 roku – to wówczas powstał pierwszy polski plakat artystyczny, a stworzył go sam Stanisław Wyspiański. Szybko okazało się, że afisze są doskonałym medium, często pełnym aluzji i niedopowiedzeń. Sztuka tworzenia tych dzieł użytkowych rozwijała się pomimo historycznych i politycznych przeciwności. W latach 20. plakaty projektowano na uczelniach wyższych, po II wojnie światowej pojawiło się słynne zjawisko Polskiej Szkoły Plakatu.

60 zł czy 600 zł? Plakaty od polskich twórców wcale nie są drogie! Fot. Wall-being
Co zamiast obrazu? Powieś na ścianie oryginalny plakat
CZYTAJ DALEJ