Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Sportowe dodatki nawet w eleganckim mieszkaniu? Mnóstwo stylowych inspiracji

0

Niełatwo jest urządzić mieszkanie lub dom tak, aby połączenie elegancji ze sportowymi pasjami właścicieli było spójne. Poduszki z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego odpadają. Co wybrać zamiast nich? Bez względu na to, jaki sport lubisz, można go "wpleść" do stylowego lokum bez burzenia równowagi wnętrza. Zobaczcie, które sportowe dodatki wyglądają fantastycznie.

0

Jak tanio odmienić wystrój wnętrz?

0

Małgorzata Maier, projektantka wnętrz i artystka, podpowiada, jak niewielkim kosztem odmienić wnętrze. Poznaj kilka prostych trików, które dają świetne efekty - to metamorfoza, na którą cię stać.

Shutterstock.com
Jak tanio odmienić wystrój wnętrz?
CZYTAJ DALEJ

Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy

0

Rękodzieło było przez jakiś czas w Polsce spychane na dalszy plan i niedoceniane. Przyjęło się, że dziergają, wyszywają i haftują głównie kobiety na emeryturze, po czym powstała praca trafia od razu do szuflady. Coraz jednak lepiej z naszą świadomością, bo zaczynamy doceniać to, co niepowtarzalne, oryginalne i własnoręcznie wykonane. Pośród zalewu chińskich produktów o wątpliwej jakości w cenie są starodawne rzemiosła. Wyszywanie staje się modne także we wnętrzach i to wśród młodych kobiet. Oto kilku artystów, których hafty można śmiało nazwać dziełami sztuki.

Instagram.com/Namaste_embroidery
Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy
CZYTAJ DALEJ