Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Sportowe dodatki nawet w eleganckim mieszkaniu? Mnóstwo stylowych inspiracji

0

Niełatwo jest urządzić mieszkanie lub dom tak, aby połączenie elegancji ze sportowymi pasjami właścicieli było spójne. Poduszki z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego odpadają. Co wybrać zamiast nich? Bez względu na to, jaki sport lubisz, można go "wpleść" do stylowego lokum bez burzenia równowagi wnętrza. Zobaczcie, które sportowe dodatki wyglądają fantastycznie.

0

Nawet zaprzyjaźnieni sąsiedzi ci pozazdroszczą. 9 trendów modnych jesienią 2017

0

Przed chwilą zastanawialiśmy się, jak urządzić balkon, aby przyjemnie spędzić na nim lato, a już nadszedł czas pożegnania z nastrojowymi łańcuchami ogrodowych lampek, miękkimi poduchami i wiklinowymi meblami. A może… jednak nie? Trendy na jesień 2017 są łaskawe – pora przenieść ulubione siedziska do domu, a poduchy ubrać w mięsiste, aksamitne poszewki. O czym jeszcze warto pomyśleć, dekorując mieszkanie? Oto najgorętsze jesienne trendy!

Jesień sprzyja kreatywności we wnętrzach. Zobacz, które dodatki będą prawdziwym hitem. Fot. Westwing.pl
Nawet zaprzyjaźnieni sąsiedzi ci pozazdroszczą. 9 trendów modnych jesienią 2017
CZYTAJ DALEJ

5 świetnych sposobów na małą łazienkę

0

Podczas gdy niektórzy urządzają całe pokoje kąpielowe, inni muszą zmieścić się z myciem, praniem i porannym szykowaniem na trzech metrach. Ale tak małą łazienkę też da się ładnie i całkiem wygodnie urządzić.

CZYTAJ DALEJ