Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Śladami popularnych seriali. Co i gdzie trzeba zobaczyć?

0

Jeśli jesteście fanami seriali, bez względu na to, czy oglądacie produkcje polskie, czy amerykańskie hity, na pewno zastanawialiście się nad podróżą w miejsca bliskie ulubionym bohaterom. Czy warto spakować plecak i jechać śladem Janosika albo agenta Coopera?

0

Najpiękniejsze biblioteki świata – zapierają dech w piersiach

0

Dziś biblioteka kojarzy się ze zwykłym, często osiedlowym budynkiem wypełnionym książkami. Kiedyś był to nie tylko "dom książki", ale miejsce wzniosłej sztuki i kultury, która przejawiała się także w architekturze. Poniżej zestawienie zapierających dech w piersiach bibliotek z całego świata. Odwiedzić powinni je także ci, którzy nie przepadają za czytaniem...

CZYTAJ DALEJ

8 gwiazd o polskich korzeniach

0

Wśród zagranicznych gwiazd nie brakuje takich, których dziadkowie lub pradziadkowie pochodzili znad Wisły. Są i tacy, których rodzice, a nawet oni sami urodzili się w naszej ojczyźnie. Ci ostatni zwykle deklarują więź z Polską, niektórzy potrafią mówić w naszym języku, odwiedzają nasz kraj, bywa, że współpracują z rodzimymi twórcami filmowymi. Choć dla większości świata są obywatelami różnych krajów, lubimy ich uważać za "naszych". Kto należy do tej wielkiej polskiej rodziny?

CZYTAJ DALEJ