Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Śladami popularnych seriali. Co i gdzie trzeba zobaczyć?

0

Jeśli jesteście fanami seriali, bez względu na to, czy oglądacie produkcje polskie, czy amerykańskie hity, na pewno zastanawialiście się nad podróżą w miejsca bliskie ulubionym bohaterom. Czy warto spakować plecak i jechać śladem Janosika albo agenta Coopera?

0

Wiosna w kinach. Kilka propozycji na kapryśną pogodę i ogólny głód filmowych wrażeń

0

Przyszła wiosna. Choć do pełni jeszcze jej daleko, każdy z pewnością już odczuł ją na własnej skórze choć raz. Przyroda budzi się do życia, a my odkurzymy rowery, rolki, buty do biegania, planujemy dłuższe spacery i chadzamy w miejsca, gdzie styrane elektroniką oczy odpoczywają przy zieleniących się coraz śmielej krajobrazach. Czy w tym natłoku od miesięcy niedostępnych możliwości spędzania wolnego czasu znajdzie się dobra chwila na wizytę w kinie? Dystrybutorzy z pewnością nie liczą na kolejki pod biletowymi kasami, ale wiedzą, że pogoda bywa kapryśna i prędzej czy później nadarzy się dobra okazja, by widzowie powrócili przed duże ekrany. Głośnych i ciekawszych premier będzie więc nieco mniej, ale możecie być pewni, że kuszących propozycji nie zabraknie. Oto pięć filmów z potencjałem wystarczającym, by rzucić wyzwanie wiośnie, które ukażą się w Polsce między końcem marca a czerwcem 2017. Ja czekam. A Wy?

CZYTAJ DALEJ

Najsłynniejsze ikony telewizji. O kobietach, które zmieniły media

0

Telewizja zrewolucjonizowała oblicze mediów na całym świecie i w drugiej połowie XIX wieku, tak jak współcześnie internet, była głównym i wiarygodnym źródłem informacji oraz wyznacznikiem trendów, a stacje telewizyjne urosły do rangi ośrodków, które mają wpływ na losy milionów ludzi. Tym większe znaczenie ma fakt, że bardzo często telewizją rządziły kobiety i to one mówiły, co jest naprawdę ważne.

CZYTAJ DALEJ