Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Przepis na dekoracje wielkanocne z najlepszymi życzeniami

1

Życzymy wszystkim trafnych dekoracji wielkanocnych, których wykonanie sprawi niemało przyjemności, a efekt zachwyci zarówno domowników, jak i przybyłych gości. Aby się udały, najlepiej skorzystać ze sprawdzonych receptur. Jeśli rozglądasz się za niebanalnymi inspiracjami, dobrze trafiłeś. Oto pięć przepisów na świąteczny wianek, który będzie wspaniałą ozdobą drzwi.

0

Architekci wiedzą lepiej? Te triki z łatwością wykorzystasz we własnym domu!

1

Gdy otrzymujemy klucze do nowiutkiego, własnego mieszkania, snujemy fantazje na temat idealnej kuchni, perfekcyjnej łazienki i doskonałego salonu. Kiedy jednak przychodzi do realizacji planów, okazuje się, że rzeczywistość jest trudniejsza i bardziej zaskakująca od naszych wyobrażeń. Remont może być wyczerpującym i stresującym doświadczeniem, a zaplanowanie, co i gdzie ma się znajdować, a także z jakich materiałów zostać wykonane, spędza sen z powiek. Wybór jest przecież ogromny. W końcu sięgamy po pierwsze z brzegu płytki i decydujemy się na kuchenną zabudowę, która jest "całkiem całkiem".

Warto wykorzystać w domu stosowane przez architektów triki służące lepszemu zagospodarowaniu przestrzeni. Fot. PORTA, Resist
Architekci wiedzą lepiej? Te triki z łatwością wykorzystasz we własnym domu!
CZYTAJ DALEJ

Najlepsze gatunki drewna do domu i ogrodu

2

Zawsze modne i uniwersalne, doskonale nadaje się do wyposażenia domu, ale też ogrodu, ciesząc oryginalną fakturą, ciepłą barwą i naturalnym zapachem. Drewno to niemal zawsze dobry wybór, tylko który gatunek będzie najlepszy?

Które drewno najlepiej sprawdzi się w łązience, a które nakuchennym blacie? Sprawdziliśmy!Fot. Shutterstock
Najlepsze gatunki drewna do domu i ogrodu
CZYTAJ DALEJ