Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Polacy jako naród otwarty

0

Czy jesteśmy narodem otwartym? Według badań przeprowadzonych niedawno przez NEUROHM Polska – w większości tak. Dotyczy to między innymi budowania dobrych stosunków z rodziną i sąsiadami. Zebraliśmy dla was najciekawsze wnioski z badania.

0

Polubić swojego sąsiada. W Gdańsku wiedzą, jak zacieśniać więzi

0

W dobie modnych zamkniętych osiedli, wysokich żywopłotów odgradzających nas od otoczenia oraz tego, że wszystko co nam potrzebne mamy w swoich czterech ścianach, więzi sąsiedzkie nieco osłabły. Gdańskie Dni Sąsiadów to wydarzenie, które ma odwrócić ten trend: integrować, animować małe społeczności, na nowo nas sobie przedstawić i sprawić, że będziemy się czuć w bloku, na ulicy, w dzielnicy miło i bezpiecznie. O Gdańskich Dniach Sąsiadów rozmawiamy z Anną Urbańczyk – koordynatorką projektu z ramienia Instytutu Kultury Miejskiej.

Chcesz dobrze żyć z sąsiadami? Zróbcie sobie wspólne święto!
Polubić swojego sąsiada. W Gdańsku wiedzą, jak zacieśniać więzi
CZYTAJ DALEJ

6 nowych murali w Łodzi. Robią wrażenie!

1

W ramach tegorocznej edycji festiwalu Łódź 4 Kultur w mieście pojawiło się aż 6 nowych murali wykonanych przez światowych artystów street artu. Ich tematyka jest związana z wielokulturowym dziedzictwem Łodzi. Nie bez znaczenia są również miejsca, w których je odsłonięto.

W dniach 8-17 września Łódź gościła światowej sławy artystów street artu. Zostawili po sobie trwały ślad w tkance miasta. Fot. HaWa/ Festiwal Łódź Czterech Kultur
6 nowych murali w Łodzi. Robią wrażenie!
CZYTAJ DALEJ