Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Pokój dziecka jak plac zabaw. Urządź go z wyobraźnią!

0

Zbliżające się wakacje to idealny czas na reorganizację w pokoju dziecka. Projektowanie przestrzeni, która inspiruje maluchy do zabawy, ale też nauki, to okazja do poszukiwania najbardziej zaskakującego wyposażenia i szaleństw w kwestii kolorów. Warto wcześniej porozmawiać na ten temat z głównymi zainteresowanymi. Dziecięce wizje wymarzonego pokoju mogą stanowić prawdziwą skarbnicę inspiracji.

0

Piękne i pożyteczne - przydadzą ci się w ogrodzie

0

Budki lęgowe dla miejskich zwierzaków zaprezentowane w ramach projektu "City in the Forest" to prawdziwe dzieła sztuki. W kolorowych budkach znajdą schronienie między innymi wróble, trzmiele i nietoperze.

Materiały prasowe
Piękne i pożyteczne - przydadzą ci się w ogrodzie
CZYTAJ DALEJ

Smart dom - czy to ma sens?

0

Otacza nas coraz więcej „inteligentnych” maszyn. Smartfony z inteligentnymi asystentami pomagają nam planować dzień i robić rezerwacje, inteligentny monitoring miejski sam wykrywa przestępstwa i wykroczenia, a inteligentne łyżki analizują skład jedzenia. Inteligentne są też domy. Pomagają oszczędzać pieniądze na ogrzewaniu, gaszą światła, gdy domownicy wychodzą na spacer, i włączają muzykę, gdy wracają do domu. Czy jednak inteligentne domy mają w ogóle sens, czy też są to tylko wymyślne gadżety?

Shutterstock.com
Smart dom - czy to ma sens?
CZYTAJ DALEJ