Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Ogród jak kawalerka. 6 wskazówek aranżacyjnych

1

Jak każdą niewielką przestrzeń tak samo mały ogród trzeba projektować z duża dozą skrupulatności i uwagi, ćwicząc nieustająco sztukę kompromisu. Jeśli do aranżacji podejdzie się jednak praktycznie, trzymając się prostych zasad, efekt może być nieziemski!

0

Remont w pigułce. Te książki są niezastąpione

1

Remont potrafi wywrócić życie do góry nogami! Nawet gdy jest udany i przebiega stosunkowo małym kosztem, i tak każdy marzy o jego rychłym zakończeniu. Malowanie, tapetowanie, drobne naprawy, dobór kolorów, wyposażenia… Remont na własną rękę to spore ryzyko, zwłaszcza gdy nie ma się kogo poradzić. Pomocne mogą okazać się wtedy książki, które warto prześledzić jeszcze przed przystąpieniem do prac.

CZYTAJ DALEJ

Drzwi jako dzieła sztuki

1

Drzwi – dla niektórych zwyczajny kawałek drewna lub płyty z klamką, dla innych wrota kryjące tajemnicę i wzbudzające ciekawość. Większość z nich nie zwraca na siebie uwagi. Każdego dnia mijamy ich dziesiątki w drodze do pracy czy sklepu. Nie wszystkie jednak chcą być anonimowe. Zobacz drzwi, które dzięki niezwykłym pomysłom stały się prawdziwymi dziełami sztuki zdradzającymi pochodzenie nie z tego świata.

CZYTAJ DALEJ