Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Odnawianie drzwi. Od inspiracji do realizacji

0

Drzwi, szczególnie te wiekowe, które można jeszcze spotkać w blokach starego budownictwa, nie zachwycają. Zresztą nawet nowsze modele, wykonane z niezbyt trwałych materiałów, szybko tracą na atrakcyjności i wymagają odświeżenia. Odnawianie kosztuje mniej niż wymiana drzwi na nowe, warto się więc otworzyć na kreatywne pomysły.

0

Zieleń na językach, czyli najmodniejszy kolor roku 2017. Greenery

0

O co chodzi z tym kolorem roku 2017? Otóż słynny Pantone Color Institute ogłasza co roku swój wybór w porozumieniu z trendwatcherami, a także projektantami mody i wnętrz, stylistami czy architektami. Unikatowa skala barw, opracowana przez specjalistów z branży poligraficznej, umożliwia wyłonienie tej, która zakróluje w danym sezonie. Obecnie berło przyznano świeżej i radosnej zieleni Greenery...

CZYTAJ DALEJ

Tropikalne liście - niezastąpione w naturze i we wnętrzach

0

W roku, kiedy na wybiegach modowych i w sklepach z wyposażeniem wnętrz króluje zieleń Greenery, ogłoszona przez The Pantone Color Institute kolorem 2017, nie powinna dziwić popularność motywów botanicznych, szczególnie liści. Projektanci, poddający się wakacyjnym klimatom, najchętniej sięgają po te egzotyczne.

Dżungla w mieście to nowy trend dla zabieganych (źródło: Aliexpress)
Tropikalne liście - niezastąpione w naturze i we wnętrzach
CZYTAJ DALEJ