Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Nie sprzątaj! Mieszkanie wyczyszczą za ciebie roboty

1

Wychodzisz z domu, jest lekki nieporządek. Nie było odkurzane od trzech dni. Idziesz do pracy, wracasz i… jest posprzątane. Niemożliwe? A jednak - wystarczy skorzystać z pomocy technologii.

0

7 imigrantów, którzy całkowicie odmienili świat technologii

0

O imigrantach dyskutuje dziś cały świat. Branża nowych technologii może być dowodem na to, jak wiele byśmy stracili, gdyby kiedyś ktoś powiedział: “zero obcych”. Oczywiście takie postawienie sprawy może wydawać się komuś nie do końca sprawiedliwe. W końcu nie wiemy, “co by było gdyby” - być może gdyby dzisiejsi giganci świata technologii lub ich rodziny nie opuściły swoich ojczyzn, to osiągnęliby jeszcze więcej. Tego rzecz jasna nie wiemy, ale możemy sobie wyobrazić, że historia potoczyłaby się inaczej. I dziś nie mielibyśmy iPhone’ów, a Google nigdy by nie powstało.

CZYTAJ DALEJ

Nowoczesne wyposażenie samochodu – kiedyś science fiction, dziś codzienność

0

Od czasu powstania pierwszych samochodów producenci starają się co chwilę wprowadzać nowe udogodnienia i nowoczesne rozwiązania. Jednak ostatnio największy rozwój możemy zaobserwować na polu elektronicznych dodatków, które mają ułatwić lub uprzyjemnić jazdę, ale też uczynić ją bezpieczniejszą. Jeszcze niedawno niektóre z tych rozwiązań mogły się wydawać futurystyczną wizją, a dziś są dostępne nawet w popularnych modelach.

Shutterstock.com
Nowoczesne wyposażenie samochodu – kiedyś science fiction, dziś codzienność
CZYTAJ DALEJ