Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najsłynniejsze ikony telewizji. O kobietach, które zmieniły media

0

Telewizja zrewolucjonizowała oblicze mediów na całym świecie i w drugiej połowie XIX wieku, tak jak współcześnie internet, była głównym i wiarygodnym źródłem informacji oraz wyznacznikiem trendów, a stacje telewizyjne urosły do rangi ośrodków, które mają wpływ na losy milionów ludzi. Tym większe znaczenie ma fakt, że bardzo często telewizją rządziły kobiety i to one mówiły, co jest naprawdę ważne.

0

5 najlepszych programów o wnętrzach. Znacie je?

0

Niektórzy uwielbiają programy o gotowaniu, inni nie mogą żyć bez rad udzielanych przez telewizje śniadaniowe. Są i tacy, którzy non stop śledzą wiadomości podawane w telewizjach informacyjnych. Jeśli żadne z powyższych was nie dotyczy, może jesteście fanami programów o urządzaniu wnętrz? Jest kilka pozycji, które trzeba znać!

TymStopklatka z programu "Fixer Upper"
5 najlepszych programów o wnętrzach. Znacie je?
CZYTAJ DALEJ

Najważniejsze polskie książki XXI wieku

0

Historia polskiej literatury obfituje w wielkich pisarzy i epokowe dzieła, jednak twórczość współczesnych polskich autorów jest dla wielu czytelników zupełnie obca. Nasza lista ma to zmienić i pokazać, ile ważnych i różnorodnych książek ukazało się w Polsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

unsplash.com
Najważniejsze polskie książki XXI wieku
CZYTAJ DALEJ