Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najsłynniejsze dzieci gwiazd

1

To naturalne, że przeżywamy ciąże i porody znanych osób – taka już nasza ludzka, ciekawska natura. Ale chyba jeszcze nigdy w historii dzieci gwiazd nie wywoływały takich emocji na masową skalę – no, chyba że mamy na myśli brytyjską rodzinę królewską – tam każde narodziny były i są wielkim, narodowym wydarzeniem.

0

Odpoczynek przy serialu? Oto 7 naszych propozycji

0

Sesja na siłowni, kąpiel w pianie, książka, a może jeszcze coś innego? Wolicie relaksować się, wylewając siódme poty czy siedząc na wygodnej kanapie przed telewizorem? Jeśli należycie do tej drugiej kategorii, sprawdźcie, czy "zaliczyliście" już wszystkie seriale z naszej listy! Nie znajdziecie na niej nic przerażającego, męczącego ani, niestety, polskiego. Z radością poleciłabym "Singielkę", "Belle Epoque" albo "Lekarzy" – te produkcje miały potencjał – ale ogląda się je naprawdę źle. Z kolei świetny "Hannibal" lub któraś z części "American Horror Story" są zdecydowanie zbyt straszne. A przecież ani denerwowanie się na grę aktorską, ani oglądanie kanibalizmu i rozlewu krwi nie służą relaksowi. Chociaż… jakkolwiek to brzmi, jest od tej zasady wyjątek.

CZYTAJ DALEJ

Yayoi Kusama – japoński motyl w kropki

0

Japończycy nazywali ją "rozwiązłą królową hipisów", prezydentowi Nixonowi proponowała seks za wycofanie wojska z Wietnamu, na festiwalach ciał malowała kropki na setkach nagich ludzi. Kropkomania 87-letniej Japonki opanowała świat pop-artu. Prace Yayoi Kusamy kosztują miliony dolarów, a ona sama uważana jest za najlepiej sprzedającą się artystkę na świecie.

CZYTAJ DALEJ