Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
gordon ramsay jamie oliver Nigella Lawson kuchnia

Najsłynniejsi kucharze telewizji. Uwielbiamy, jak gotują na ekranie

0

Moda na gotowanie nie mija. Od kilku lat telewizyjni kucharze cieszą się niesłabnącą popularnością i wszystko wskazuje na to, że prędko się to nie zmieni. Bo wszyscy jeść musimy, a jedzenia nie ma bez gotowania. Bohaterowie poniższego zestawienia udowadniają, że kuchnia wcale nie musi być pełnym zagrożeń poligonem, ale fajnym placem zabaw. Gotowanie ma cieszyć!

0

dziecko gwiazdy showbiznes

Najsłynniejsze dzieci gwiazd

0

To naturalne, że przeżywamy ciąże i porody znanych osób – taka już nasza ludzka, ciekawska natura. Ale chyba jeszcze nigdy w historii dzieci gwiazd nie wywoływały takich emocji na masową skalę – no, chyba że mamy na myśli brytyjską rodzinę królewską – tam każde narodziny były i są wielkim, narodowym wydarzeniem.

CZYTAJ DALEJ
serial telewizja showbiznes

David Simon - najmądrzejszy facet w telewizji

0

„W życiu możesz opowiedzieć ograniczoną liczbę historii. Później umierasz” - mówi David Simon, jeden z najważniejszych ludzi współczesnej telewizji, a przy okazji człowiek niemal zupełnie nieznany szerszej publiczności. Twórca niepopularnych seriali, których często nie kojarzą nawet znawcy telewizji. A powinni. Bo produkcje Simona to arcydzieła udowadniające, że seriale mogą dziś nie tylko rywalizować z Hollywood, ale też tłumaczyć ludziom świat.

Kadr z filmu „Kto się odważy”
David Simon - najmądrzejszy facet w telewizji
CZYTAJ DALEJ