Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najsłynniejsi kucharze telewizji. Uwielbiamy, jak gotują na ekranie

0

Moda na gotowanie nie mija. Od kilku lat telewizyjni kucharze cieszą się niesłabnącą popularnością i wszystko wskazuje na to, że prędko się to nie zmieni. Bo wszyscy jeść musimy, a jedzenia nie ma bez gotowania. Bohaterowie poniższego zestawienia udowadniają, że kuchnia wcale nie musi być pełnym zagrożeń poligonem, ale fajnym placem zabaw. Gotowanie ma cieszyć!

0

10 gier wideo, które wciągną nawet laika

0

Jeżeli gry wideo kojarzą ci się z niezbyt wymagającą rozrywką dla nastolatków, którzy spędzają całe noce z nosem blisko ekranu, to mówiąc wprost – twoje wyobrażenia są dalekie od prawdy. Liczne badania wykazują, że przeciętny użytkownik gier elektronicznych to mężczyzna w wieku 35 lat, zaś producenci gier dostarczają zróżnicowane tytuły, które potrafią porwać do zabawy nawet największego laika.

CZYTAJ DALEJ

Komedie z jajami. Te filmy nie mają dla nikogo litości

0

Niepoprawne, obrazoburcze, absurdalne i szalone. Aby nakręcić te filmy, ich twórcy musieli mieć niezły tupet. Prezentujemy listę najbardziej "odjechanych" komedii, które nie oszczędzają nikogo, bezlitośnie dźgając ostrzem satyry w najbardziej czułe miejsca.

CZYTAJ DALEJ