Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najpiękniejsze sale koncertowe świata

0

Odwiedziny w każdej z nich nobilitują, pozwalając poczuć się, przynajmniej na kilka godzin, kimś lepszym. Bo przecież prawdziwa sztuka uszlachetnia. A w tym przypadku uszlachetnienie jest podwójne – przybywając do najpiękniejszych sal koncertowych, mamy bowiem nie tylko ucztę dla uszu, ale i oczu. To sanktuaria sztuki w jej najcenniejszej esencji. Nie tylko występujące w nich orkiestry i śpiewacy są najwyższej próby. Najlepsi byli także projektujący je architekci. To właśnie dzięki nim muzyka uzyskała najwspanialszą z możliwych oprawę, jak również spełniającą najwyższe normy akustykę.

0

Domy przyszłości z filmów: technologie, które wyprzedziły swój czas

0

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu komputer w każdym domu, lodówka, ba, nawet prąd, były dla wielu daleką i niemal nieosiągalną wizją luksusowej przyszłości. Dziś w krajach rozwiniętych to norma. Naukowcy nie próżnują i wciąż wymyślają nowe technologie i udogodnienia. Muszą jednak ścigać się z filmowcami, którzy pewne rozwiązania, dzięki niebywałej wyobraźni, przewidzieli w swoich dziełach. Co się sprawdziło, a na co musimy jeszcze poczekać?

Materiały prasowe
Domy przyszłości z filmów: technologie, które wyprzedziły swój czas
CZYTAJ DALEJ

Wnętrza w stylu Westeros. Dom gotowy na kolejny sezon "Gry o tron"

0

"Gra o tron", czyli bijący rekordy popularności serial, powrócił na mały ekran 17 lipca. Przez sześć lat emisji doczekał się milionów fanów, którzy oprócz uwielbienia dla telewizyjnej produkcji kochają równie mocno serię książek o tym samym tytule Georga R.R. Martina. Moda na "Grę o tron" przeniosła się również do świata wnętrz – coraz więcej miłośników produkcji chce mieszkać tak jak ich ulubieni bohaterowie z nieistniejącej krainy Westeros.

Alexandra Fedorova Design
Wnętrza w stylu Westeros. Dom gotowy na kolejny sezon "Gry o tron"
CZYTAJ DALEJ