Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najpiękniejsze domy na wodzie

0

Życie we własnym domu w centrum miasta, w otoczeniu przyrody i bez tłoku? To możliwe, jeśli jest się milionerem – albo mieszka w domu na wodzie.

0

Urządzamy kino domowe. Od czego zacząć?

0

Uwielbiam filmy, ale nienawidzę kina. Gadający i przeszkadzający ludzie, 2 godziny w bezruchu, bez możliwości wyjścia w trakcie, bezustanna walka o podłokietnik i kurtka wciśnięta między kolana albo pod plecy, bo o szatni w kinie nikt nie słyszał. Zdecydowanie kino nie ma dla mnie żadnej wartości, no, prawie żadnej. Jednak filmy oglądane w kinowej sali mają zdecydowanie inny odbiór niż oglądane w domowym zaciszu. Oprócz wielkiego ekranu składa się na to przede wszystkim dźwięk. Na szczęście dla takich osób jak ja jest rozwiązanie – kino urządzone w domu. Okazuje się, że aby przyjemnie oglądać film w komfortowych warunkach, wcale nie trzeba wydawać fortuny.

Bang & Olufsen
Urządzamy kino domowe. Od czego zacząć?
CZYTAJ DALEJ

Jego wysokość balkon w dobie wiosennej rewolucji

0

Życie upływa w zawrotnym tempie i brakuje chwili na odpoczynek poza domem. Nie zawsze też są ku temu sprzyjające warunki. Szczególnie w miejskiej dżungli trudno jest znaleźć własną oazę. A może by tak przywrócić do życia balkon, który po zimie jest nieco zaniedbany? Wiosenne porządki czas zacząć!

Shutterstock.com
Jego wysokość balkon w dobie wiosennej rewolucji
CZYTAJ DALEJ