Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najlepsze filmy, które zabiorą cię w Kosmos

0

"Tam musi być jakieś życie!" - jeśli wielokrotnie tak właśnie myślałeś, zadzierając głowę ku rozgwieżdżonemu niebu, z pewnością jesteś fanem filmów, których bohaterowie w krępujących ruchy kombinezonach są oddaleni od Błękitnej Planety o lata świetlne. Zapnij pasy i odliczaj, wybieramy się w Kosmos!

0

Najpiękniejsze sale koncertowe świata

0

Odwiedziny w każdej z nich nobilitują, pozwalając poczuć się, przynajmniej na kilka godzin, kimś lepszym. Bo przecież prawdziwa sztuka uszlachetnia. A w tym przypadku uszlachetnienie jest podwójne – przybywając do najpiękniejszych sal koncertowych, mamy bowiem nie tylko ucztę dla uszu, ale i oczu. To sanktuaria sztuki w jej najcenniejszej esencji. Nie tylko występujące w nich orkiestry i śpiewacy są najwyższej próby. Najlepsi byli także projektujący je architekci. To właśnie dzięki nim muzyka uzyskała najwspanialszą z możliwych oprawę, jak również spełniającą najwyższe normy akustykę.

CZYTAJ DALEJ

Zaskakujące wystawy w muzeum. 5 niezwykłych miejsc

0

Kto pamięta jeszcze muzea, gdzie pani w drzwiach zmuszała wycieczkę do zakładania filcowych kapci? Te czasy minęły już dawno i nawet najbardziej szacowne muzea dwoją się i troją, by w jak najatrakcyjniejszy sposób zaprezentować swoje zbiory. Przybywa też placówek, które eksponują zabytki, jakich nigdy nie spodziewalibyśmy się wśród muzealnych eksponatów. Przedstawiamy kilka z nich.

Materiały prasowe
Zaskakujące wystawy w muzeum. 5 niezwykłych miejsc
CZYTAJ DALEJ