Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Najbardziej przyjazne mieszkańcom miasta świata

0

Wysokie płace, stabilne zatrudnienie, niskie koszty utrzymania, bezpieczeństwo, mieszkanie, rozwinięta infrastruktura – to czynniki, które decydują o jakości życia ludzkiego. W których miastach na świecie są one zaspokajane najlepiej? Pokazuje to raport sporządzony ostatnio przez anglosaską firmę Mercer.

0

9 polskich marek modowych, które warto poznać

0

Jakością tkanin, oryginalnością projektów i dbałością o detale przewyższają popularne sieciówki. A dzięki rozsądnym cenom stanowią poważną konkurencję dla wielkich domów mody. Polskie marki, autorskie, bazujące na osobowości ich twórców, z precyzyjnie rozpisanym biznes planem, śmiało zapełniają średnią półkę. Sprawdź, które warto znać, w co zainwestować i jak je nosić.

CZYTAJ DALEJ

Nic tak nie ociepla wnętrza jak mnóstwo poduszek! Zrób je sam

0

Zbliża się jesień, wieczory będą coraz dłuższe, a przecież wpatrywanie się w ekran telewizora nie jest najzdrowsze. Co tu robić… Niektórzy wybiorą spędzanie czasu na siłowni, inni jesienne spacery albo wprawianie się w przygotowywaniu pysznego jedzenia (przetwory?). A może by tak spróbować własnoręcznie odmienić swoje lokum?

Nie wyrzucaj starych swetrów! Przydadzą się, a efekt będzie zaskakująco dobry!
Nic tak nie ociepla wnętrza jak mnóstwo poduszek! Zrób je sam
CZYTAJ DALEJ