Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
przedsiębiorstwa rozwój osobisty własny biznes

Nagroda dla wizjonerów

0

Z grona kilkuset osób nominowanych z całej Polski wyłoniono dziewięciu wizjonerów, którzy zasługują na miano bohaterów zmieniających naszą rzeczywistość. To finaliści szóstej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. W tegorocznej edycji „Biznesowych Oskarów”, kandydatów zgłaszało blisko tysiąc opiniotwórczych Instytucji i osób prywatnych z całej Polski. Nominowani zostali sprawdzeni pod względem moralności płatniczej – m.in. we wszystkich dostępnych rejestrach dłużników. Wszystkie spółki pozytywnie przeszły weryfikację firmy Euler Hermes, która jest Partnerem szóstej edycji Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Idea Nagrody oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy jak patron Nagrody, nie tylko potrafią osiągać sukces, ale są odważni i zdeterminowani w realizacji swoich wizji, zarówno biznesowych, jak i społecznych.

0

biustonosz historia ciekawostki

Biustonosz niejedno ma imię. Krótka historia stanika

0

Czasami bywa zbędny, niekiedy krępuje ruchy lub staje się drugą skórą. Jest wabikiem dla męskiego pożądania, choć tak naprawdę pożądają go kobiety. Przez wieki zmieniał się wraz z kanonami mody i urody. 30 maja biustonosz, najstarsza część kobiecej garderoby, ma swoje święto.

Shutterstock.com
Biustonosz niejedno ma imię. Krótka historia stanika
CZYTAJ DALEJ
fit bio zakupy

Czytajmy etykiety! Sprawdź, na co zwrócić uwagę

0

Lektura etykiet na artykułach spożywczych sprzyja świadomym zakupom i wyborowi produktów, które mają korzystny wpływ na zdrowie. Tymczasem robi to jedynie 3 na 10 konsumentów. Przeważnie sprawdzamy po prostu termin przydatności do spożycia, a na pozostałe informacje nie zwracamy uwagi.

Shutterstock.com
Czytajmy etykiety! Sprawdź, na co zwrócić uwagę
CZYTAJ DALEJ