Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Nagroda dla wizjonerów

0

Z grona kilkuset osób nominowanych z całej Polski wyłoniono dziewięciu wizjonerów, którzy zasługują na miano bohaterów zmieniających naszą rzeczywistość. To finaliści szóstej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. W tegorocznej edycji „Biznesowych Oskarów”, kandydatów zgłaszało blisko tysiąc opiniotwórczych Instytucji i osób prywatnych z całej Polski. Nominowani zostali sprawdzeni pod względem moralności płatniczej – m.in. we wszystkich dostępnych rejestrach dłużników. Wszystkie spółki pozytywnie przeszły weryfikację firmy Euler Hermes, która jest Partnerem szóstej edycji Nagrody PRB im. Jana Wejcherta. Idea Nagrody oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy jak patron Nagrody, nie tylko potrafią osiągać sukces, ale są odważni i zdeterminowani w realizacji swoich wizji, zarówno biznesowych, jak i społecznych.

0

Warzywa w Kosmosie

0

Były już sałata i jadalna cynia. Teraz kosmonauci eksperymentują na orbicie z sadzonkami pomidorów. Hodowanie roślin w stanie nieważkości to nie tylko próba stworzenia pozorów normalnego życia w Kosmosie, ale przede wszystkim poważny i drogi program naukowy, który ma przygotować warunki do dłuższego przebywania w przestworzach.

Shutterstock.com
Warzywa w Kosmosie
CZYTAJ DALEJ

Polskie fit rewolucjonistki. One zmieniły się nie do poznania

0

Niektóre schudły nawet 70 kg i dokonały fit rewolucji. Nam opowiadają, jak im się to udało. Agnieszka Czerwińska obiecała umierającej mamie, że schudnie i zadba o zdrowie, a Aleksandra Rożnowska najpierw pozbyła się 20 pociążowych kilogramów, a potem pomogła tysiącom mam w całej Polsce odzyskać formę po porodzie.

Agnieszka Rożnowska East News
Polskie fit rewolucjonistki. One zmieniły się nie do poznania
CZYTAJ DALEJ