Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Na balkonie czy na tarasie w ogrodzie? Odpoczywaj u siebie!

0

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni mało kto ma ochotę spędzać czas pod dachem. Chętnie wychodzimy wtedy w plener, a odpoczynek pod chmurką staje się doskonałą okazją do spotkań. Klimaty do wyboru – może być romantycznie, sielsko, a nawet z dreszczykiem kinowych emocji... I to bez względu na to, czy masz do dyspozycji taras w ogrodzie, czy balkon w bloku.

0

Byle jaki przedpokój? Są sposoby, by zmienić pomieszczenie nie do poznania

0

Przedpokój w polskich mieszkaniach zazwyczaj jest wąski, niewielki, a przez to okazuje się przestrzenią, o której podczas urządzania lokum zapominamy. To duży błąd! Przecież te kilka metrów kwadratowych to nasza wizytówka, która świadczy o mieszkańcach danego miejsca. Na dodatek 5-metrowy przedpokój ma wielkość typowej dla bloków łazienki – w nią inwestujemy, planujemy, staramy się sprawić, by była piękna i użyteczna. Przedpokój traktujemy po macoszemu.

Rozjaśnienie i ocieplenie przedpokoju - dzięki tym zabiegom próg mieszkania będziesz przekraczać z prawdziwą przyjemnością. Fot. Pascalwalter.com // Sadolin
Byle jaki przedpokój? Są sposoby, by zmienić  pomieszczenie nie do poznania
CZYTAJ DALEJ

Twoje dziecko nie jest już maluchem? Kilka sposobów na to, jak odmienić pokój licealisty

0

Niedawno szły do przedszkola, teraz zaczynają naukę w liceum. Mają po kilkanaście lat i już nie lubią pomieszczeń, w których kiedyś chętnie bawiły się samochodami i czesały lalki. Pora przyjrzeć się pokojowi dziecka, a także posłuchać, co na jego temat mają do powiedzenia syn lub córka – to ich przestrzeń, oni powinni w niej czuć się dobrze.

Shutterstock.com
Twoje dziecko nie jest już maluchem?  Kilka sposobów na to, jak odmienić pokój licealisty
CZYTAJ DALEJ