Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Modne krzesła do domu. Zaprojektowane z pasją

0

Bywa, że detal jest w stanie odmienić całe wnętrze. Gdy jest to krzesło – efekt murowany. Wystarczy umieścić takie dwa lub trzy niesztampowe meble wśród innych, typowych przy stole w jadalni, by zyskała ona na oryginalności. Unikalne, ciekawie zaprojektowane siedzisko może też stanąć w sypialni, kuchni, przedpokoju czy łazience. Klasyki w wydaniu Eamesów, Pantone'a czy Starcka zawsze się sprawdzają. Ale nadal powstaje mnóstwo krzeseł, które tylko czekają na odkrycie.

0

Smart dom - czy to ma sens?

0

Otacza nas coraz więcej „inteligentnych” maszyn. Smartfony z inteligentnymi asystentami pomagają nam planować dzień i robić rezerwacje, inteligentny monitoring miejski sam wykrywa przestępstwa i wykroczenia, a inteligentne łyżki analizują skład jedzenia. Inteligentne są też domy. Pomagają oszczędzać pieniądze na ogrzewaniu, gaszą światła, gdy domownicy wychodzą na spacer, i włączają muzykę, gdy wracają do domu. Czy jednak inteligentne domy mają w ogóle sens, czy też są to tylko wymyślne gadżety?

Shutterstock.com
Smart dom - czy to ma sens?
CZYTAJ DALEJ

Vintage design w najlepszym wydaniu

0

Antykwariat Antyki Sosenko jest charakterystycznym punktem na mapie Krakowa, chętnie odwiedzanym przez miłośników staroci z całego świata, a także tych, którzy mają zwyczajnie dość mebli z sieciówek. To rodzinna firma i rodzinna pasja, która przechodzi z pokolenia na pokolenie. Współczesne wnętrza nabierają szyku dzięki pięknym, artystycznym przedmiotom. To się nazywa vintage design!

Shutterstock.com
Vintage design w najlepszym wydaniu
CZYTAJ DALEJ