Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
podróże aranżacja wnętrz dekoracje wnętrz

Mapa w domu. 10 pomysłów na ciekawe aranżacje

0

Nawet jeśli nie jesteście podróżnikami, możecie sprawić sobie ozdobę, która rozpali w was chęć do zwiedzania. Wystarczy na ścianie powiesić mapę, która będzie świetnie wyglądać, ale też pełnić inne funkcje. Szczegółowa pomoże w odświeżeniu szkolnej wiedzy, konturowa, pomalowana kredą tablicową, sprawdzi się jako kreatywne miejsce do rysowania, a zdrapka pozwoli oznaczyć miejsca, w których już byliśmy. "Mapowy" trend nie jest nowy, jednak ostatnio zyskał na popularności. Jak wkomponować go w wystrój wnętrz?

0

design muzyka

Pokój pełen muzycznych inspiracji

0

Gitara, skrzypce, a może fortepian? Co jest twoją pasją? Aranżacja pomieszczeń z uwzględnieniem własnych zainteresowań może być ekscytująca. Nie musisz być wcale wirtuozem danego instrumentu. Wystarczy, że kochasz jego dźwięk.

CZYTAJ DALEJ
architektura Filip Springer miasto

Polska małych miast - rozmowa z Filipem Springerem

0

O tym, jak wygląda polska przestrzeń, nie decyduje jakaś mała grupa ludzi, tylko my wszyscy - mówi Filip Springer, reportażysta i fotoreporter, który zyskał przydomek "tłumacza architektury". Jest autorem m.in. "Miasta Archipelagu" - portretu byłych miast wojewódzkich - oraz "13 pięter".

PAP
Polska małych miast - rozmowa z Filipem Springerem
CZYTAJ DALEJ