Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Mapa w domu. 10 pomysłów na ciekawe aranżacje

0

Nawet jeśli nie jesteście podróżnikami, możecie sprawić sobie ozdobę, która rozpali w was chęć do zwiedzania. Wystarczy na ścianie powiesić mapę, która będzie świetnie wyglądać, ale też pełnić inne funkcje. Szczegółowa pomoże w odświeżeniu szkolnej wiedzy, konturowa, pomalowana kredą tablicową, sprawdzi się jako kreatywne miejsce do rysowania, a zdrapka pozwoli oznaczyć miejsca, w których już byliśmy. "Mapowy" trend nie jest nowy, jednak ostatnio zyskał na popularności. Jak wkomponować go w wystrój wnętrz?

0

Lato – idealna pora na metamorfozę wnętrz

0

Do lata przygotowujemy się na różne sposoby. Bywa, że skupiamy się na poprawie swojego wyglądu. Planujemy też wakacyjne atrakcje – piesze i rowerowe wędrówki, zwiedzanie czy plażowanie. A co z naszym najbliższym otoczeniem? Otwórzmy się też na zmiany w domu. Letnia metamorfoza wnętrz nie musi oznaczać kompleksowego remontu.

CZYTAJ DALEJ

Ogród wertykalny – zielona ściana w mieszkaniu

0

Może się wydawać, że to przejściowa moda. Jednak ogrody wertykalne dają nie tylko designerski efekt na ścianie, ale też możliwość prowadzenia upraw nawet na małym metrażu.

Wertykalni.pl
Ogród wertykalny – zielona ściana w mieszkaniu
CZYTAJ DALEJ