Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Lekcja designu przywieziona z Portugalii

1

Wnętrza w portugalskim klimacie to jeden z tych geograficznych stylów, które formalnie nie istnieją, a w praktyce są definiowane przez różne typowe dla danego regionu elementy. W przypadku akcentów portugalskich mamy do czynienia z ogromnym urozmaiceniem, zarówno pod względem barw, wzorów, kształtów, jak i doboru wyposażenia.

0

Przytulnie jak w domu. Sprytne wnętrzarskie patenty w IKEA Po Sąsiedzku

4

Wchodzisz i od progu wita cię zapach cynamonowych bułeczek oraz dobrej kawy, a także przytulna atmosfera. Jest tu salon, jadalnia i bawialnia dla dzieci. Jeżeli chcesz się na chwilę wyłączyć, możesz się zaszyć w pokoju wypoczynkowym - tu ściąga się buty i stąpa po miękkim dywanie. Można się też położyć na wielkim dwupoziomowym łóżku. W lubelskim miejscu spotkań IKEA Po Sąsiedzku wszyscy czują się jak w domu - pełnym pomysłowych rozwiązań, dzięki którym żyje się lepiej. Sprawdziliśmy, które wnętrzarskie pomysły rodem ze Szwecji warto przenieść do własnego domu.

Materiały prasowe
Przytulnie jak w domu. Sprytne wnętrzarskie patenty w IKEA Po Sąsiedzku
CZYTAJ DALEJ

Wybieramy drzwi do małego mieszkania

0

Wygodne, chociaż małe mieszkanie - czy to możliwe? Dzisiaj z pewnością tak. Wystarczy je tylko pomysłowo zaaranżować. Nie zapomnij przy tym o drzwiach!

PORTA
Wybieramy drzwi do małego mieszkania
CZYTAJ DALEJ