Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Książki o pięknych wnętrzach. Wybraliśmy te, które warto mieć

0

Próba wybrania najlepszych albumów wnętrzarskich to z konieczności poruszanie się po grząskim gruncie. Ilu czytelników, tyle opinii. Jedne publikacje poświęcone są określonemu stylowi, inne pokazują różne pomysły na aranżację kuchni albo strychu, w jeszcze innych można znaleźć przegląd modnych trendów. Wszystkie są pięknie wydane i wypełnione efektownymi fotografiami.

0

Czerń i biel – to połączenie nigdy nam się nie znudzi!

0

Każdy wie, że aby niedrogo odmienić wnętrze, wystarczy wymienić poduszki, zasłony, dywaniki czy inne dekoracje. Co jest kluczem do sukcesu? Uniwersalna baza. Korzystanie z czerni i bieli do stworzenia ponadczasowego wystroju ułatwia łączenie z innymi kolorami, lecz także wprowadza wyrazisty rys do aranżacji. Nie ma drugiego tak wyrafinowanego duetu!

Porta Skandia
Czerń i biel – to połączenie nigdy nam się nie znudzi!
CZYTAJ DALEJ

Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy

0

Rękodzieło było przez jakiś czas w Polsce spychane na dalszy plan i niedoceniane. Przyjęło się, że dziergają, wyszywają i haftują głównie kobiety na emeryturze, po czym powstała praca trafia od razu do szuflady. Coraz jednak lepiej z naszą świadomością, bo zaczynamy doceniać to, co niepowtarzalne, oryginalne i własnoręcznie wykonane. Pośród zalewu chińskich produktów o wątpliwej jakości w cenie są starodawne rzemiosła. Wyszywanie staje się modne także we wnętrzach i to wśród młodych kobiet. Oto kilku artystów, których hafty można śmiało nazwać dziełami sztuki.

Instagram.com/Namaste_embroidery
Nowy trend we wnętrzach – modny haft na ścianach. Instagramowy zawrót głowy
CZYTAJ DALEJ