Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Książki o pięknych wnętrzach. Wybraliśmy te, które warto mieć

0

Próba wybrania najlepszych albumów wnętrzarskich to z konieczności poruszanie się po grząskim gruncie. Ilu czytelników, tyle opinii. Jedne publikacje poświęcone są określonemu stylowi, inne pokazują różne pomysły na aranżację kuchni albo strychu, w jeszcze innych można znaleźć przegląd modnych trendów. Wszystkie są pięknie wydane i wypełnione efektownymi fotografiami.

0

Inteligentne okna wkrótce podbiją świat

4

Okno, parafrazując słynne powiedzenie, jakie jest, każdy widzi. Dziś jednak ten element domu powoli nabiera nowego znaczenia - i to dosłownie. Szklanej tafli coraz bliżej do napakowanej aplikacjami i możliwościami technologicznej rewolucji – już niebawem będziemy patrzeć nie przez nie, ale wręcz: na nie. Co przykuje nasz wzrok?

Hunter Douglas
Inteligentne okna wkrótce podbiją świat
CZYTAJ DALEJ

Lekcja designu przywieziona z Portugalii

1

Wnętrza w portugalskim klimacie to jeden z tych geograficznych stylów, które formalnie nie istnieją, a w praktyce są definiowane przez różne typowe dla danego regionu elementy. W przypadku akcentów portugalskich mamy do czynienia z ogromnym urozmaiceniem, zarówno pod względem barw, wzorów, kształtów, jak i doboru wyposażenia.

CZYTAJ DALEJ