Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Jak tanio podróżować po Polsce i świecie? 7 sposobów na niedrogie wakacje

0

Podróże nie należą do rozrywek najtańszych. Choć większość z nas z chęcią poleciałaby na weekendowe zwiedzanie do Paryża lub choć wyrwała się na Mazury, a w czasie dłuższego urlopu - do Dubaju, Seulu czy innego niezwykłego miejsca, niewielu na to stać. Jeszcze mniej osób może pozwolić sobie na częste podróże do ciekawych zakątków świata. Co zrobić, aby na własne oczy zobaczyć to, co naprawdę warto zobaczyć i nie zrujnować domowego budżetu? Jeśli nie jesteś znanym blogerem, który za wyjazdy, hotele, a nawet przeloty płacić nie musi, możesz spróbować innych sposobów. Polecają je również blogerzy, ale tacy, dla których podróże są całym życiem, a nie jedynie miłą odskocznią.

0

Domy na kółkach - możesz w nich wygodnie mieszkać i podróżować

2

Czy w przyczepie można wygodnie zamieszkać? Przecież przestrzeń domku na kółkach jest bardzo ograniczona. Da się w niej żyć bez klaustrofobii, w ładnie urządzonym otoczeniu? Owszem, choć w Polsce nie jest to zbyt popularne. Wciąż jeszcze kojarzy się z biedą, a na życie w domu na kółkach niektórzy decydują się jedynie w wakacje. Przeszkodą dla tych, którzy woleliby mieszkanie w przyczepie niż wynajem kawalerki w bloku, jest też polski klimat. Gdy temperatura spada poniżej zera, w przyczepie błyskawicznie robi się zimno. Wówczas ratunkiem jest dogrzewanie, a to kosztuje.

Ourcorabean.blogspot.com
Domy na kółkach - możesz w nich wygodnie mieszkać i podróżować
CZYTAJ DALEJ

Najsłynniejsze ikony telewizji. O kobietach, które zmieniły media

0

Telewizja zrewolucjonizowała oblicze mediów na całym świecie i w drugiej połowie XIX wieku, tak jak współcześnie internet, była głównym i wiarygodnym źródłem informacji oraz wyznacznikiem trendów, a stacje telewizyjne urosły do rangi ośrodków, które mają wpływ na losy milionów ludzi. Tym większe znaczenie ma fakt, że bardzo często telewizją rządziły kobiety i to one mówiły, co jest naprawdę ważne.

CZYTAJ DALEJ