Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Inspirujący recykling: drugie życie drzwi

0

Drzwi pełnią magiczną funkcję. Pod względem kulturowym są silnie nacechowane znaczeniowo. Stoją na straży naszej prywatności, zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie stanowią łącznik ze światem zewnętrznym. Dlatego gdy przychodzi pora, by je wymienić – szczególnie te leciwe, z litego drewna, skrywające różne historie pod kolejnymi warstwami farby, czasem robi się ich żal. Z pomocą przychodzi wtedy recykling.

0

Kolorowe drzwi – bogata paleta możliwości

0

Drzwiom zewnętrznym i wewnętrznym nie zawsze poświęcamy należytą uwagę. Mają być przede wszystkim solidne i wygodne na co dzień, ale co z estetyką? Współcześni projektanci wnętrz starają się, żeby drzwi ciekawie wpisywały się w wystrój i stanowiły jego spójny element. Dlatego otwórzmy się na kolory i pomysłowy design. Jak to zrobić z sukcesem?

Porta Drzwi
Kolorowe drzwi – bogata paleta możliwości
CZYTAJ DALEJ

Styl skandynawski ma wiele twarzy. Co wybrać dla siebie?

0

Lubisz nowoczesność i minimalizm? Styl skandynawski jest dla ciebie. Uwielbiasz bibeloty, żywe kolory i urok wiejskich domków? Styl skandynawski jest dla ciebie! Wbrew pozorom scandi to nie tylko białe ściany i szare dodatki, ale całe mnóstwo świetnych pomysłów na to, jak urządzić każde wnętrze – od łazienki, przez salon, po biuro, od loftu, przez kamienicę i blok z wielkiej płyty, aż po prawdziwy wiejski domek. Jeśli naprawdę kochasz Skandynawię i sposób, w jaki żyją jej mieszkańcy, musisz zgodzić się ze stwierdzeniem, że scandi to styl życia, a nie tylko jasnoszary kolor na ścianach.

Materiały prasowe
Styl skandynawski ma wiele twarzy. Co wybrać dla siebie?
CZYTAJ DALEJ