Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Inspirująca ekologia w aranżacjach wnętrz

0

Wnętrza w duchu eko to znak naszych czasów. W ostatnim stuleciu, zmęczeni atmosferą wielkich miast i metropolii, coraz częściej szukamy kontaktu z naturą i rozumiemy, jak niekorzystnie jej brak oddziałuje na samopoczucie. Z tęsknoty za czystym powietrzem, otwartą przestrzenią, słońcem, szemrzącymi strumykami i świeżą zielenią w nowoczesnych wnętrzach narodził się ponadczasowy trend inspirowany ekologią.

0

Nie sprzątaj! Mieszkanie wyczyszczą za ciebie roboty

0

Wychodzisz z domu, jest lekki nieporządek. Nie było odkurzane od trzech dni. Idziesz do pracy, wracasz i… jest posprzątane. Niemożliwe? A jednak - wystarczy skorzystać z pomocy technologii.

CZYTAJ DALEJ

Jeśli rozrywka, to na jakim urządzeniu? Tablet czy czytnik?

0

Skończyłeś standardowy 10-godzinny dzień pracy, 1,5 godziny zajął ci powrót do domu i nareszcie masz chwilę dla siebie. Chcesz się rozluźnić i zakosztować lekkiej rozrywki, najlepiej na przenośnym urządzeniu, tak żebyś nie musiał stawać z wygodnej kanapy. Ale co wybrać? Telefon miałeś przy sobie cały dzień i nie możesz już na niego patrzeć. Najlepsze będzie małe i lekkie urządzenie wielkości mniej więcej kartki papieru. Na twojej szafce leży zarówno tablet, jak i czytnik e-booków. Co wybrać? Sprawdzamy.

Pixabay.com
Jeśli rozrywka, to na jakim urządzeniu? Tablet czy czytnik?
CZYTAJ DALEJ