Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Hygge, czyli radosne aranżacje wnętrz prosto z Danii

0

Trudno uwierzyć, że w kraju, który nie narzeka na nadmiar słońca, kryje się tyle optymizmu. Skąd się on bierze? Pochodzi z ludzkich wnętrz – dosłownie i w przenośni. Zgodnie z filozofią hygge Duńczycy, których charakteryzuje ponadprzeciętna pogoda ducha, starają się bowiem odzwierciedlić ten fakt także w aranżacjach wnętrz swoich domów i mieszkań.

0

Kilkoro dzieci w jednym pokoju? To nie musi być dramat

0

Masz dwoje, troje albo więcej dzieci? Jeżeli wszystkie chodzą do szkoły lub przedszkola, potrzebują miejsca do efektywnej nauki. Nie obędą się też bez przestrzeni do swobodnej zabawy i spędzania wolnego czasu. O miejscu do spania i przechowywania nawet nie trzeba wspominać.

Dwoje dzieci w jednym pokoju - dzieki kilku prostym rozwiązaniom urządzisz im wygodne lokum. Fot. OPEN RUUM
Kilkoro dzieci w jednym pokoju? To nie musi być dramat
CZYTAJ DALEJ

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

1

Nie jest tajemnicą, że większość z nas dysponuje mieszkaniami o niewielkim metrażu. Chociaż jest wiele sposobów na organizację przechowywania czy nocowanie niespodziewanych gości w kawalerkach, czasem każdy może poczuć się przytłoczony codziennością w mikroprzestrzeni. Dlatego trzeba zadbać nie tylko o pojemną szafę wyposażoną w sprytne akcesoria, rozkładane meble i liczne schowki, lecz także o pozostawienie nieco miejsca na oddech. Radzimy, co zrobić, by małe mieszkanie wydawało się przestronniejsze.

W małym mieszkaniu nie jesteś skazany na ciastnotę i niewygody!
Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?
CZYTAJ DALEJ