Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Fotografia wiosenna. Inspirujące pomysły na zdjęcia, kiedy budzi się przyroda

0

Odmienione, wiosenne krajobrazy zza okna, zdjęcia przez "judasza", osobiste bokeh czy bliskie relacje z psem. Oto kilka wybranych i sprawdzonych rad, które mogą was zainspirować do zdjęć i pomóc rozwinąć fotograficzną pasję wiosną. Nawet jeśli do dyspozycji macie zwykłego smartfona.

0

Najbardziej ekologiczne państwa na świecie

0

Pewien angielski arystokrata pytany o to, co trzeba zrobić, by mieć tak piękny jak on trawnik przed zamkiem, odparł: "nic wielkiego, należy tylko posiać trawę, a następnie przycinać ją przez przynajmniej sto lat". Tę anegdotę zna prawie każdy. Nie wchodząc jednak w jej prawdziwość, trzeba przyznać, że coś na rzeczy jest, bo Wielka Brytania znajduje się na 12. miejscu w świecie w rankingu na najbardziej ekologiczne państwo.

CZYTAJ DALEJ

Najpiękniejsze drogi świata

5

Odcinki specjalne znajdziecie nie tylko na torach wyścigowych, lecz również w najbliższym sąsiedztwie. W wielu krajach na świecie wybudowano drogi zapierające dech w piersiach. Ich pokonywaniu towarzyszą emocje związane z ostrymi zakrętami, a także widokami rodem z najpiękniejszych ekranizacji filmowych. Przedstawiamy najciekawsze z nich.

Shutterstock.com
Najpiękniejsze drogi świata
CZYTAJ DALEJ