Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Dodaj wnętrzom skrzydeł, czyli czym zaskakują drzwi wewnętrzne?

0

Mogą łączyć, mogą dzielić, a możliwości aranżacyjnych z ich zastosowaniem jest multum. Nasze mieszkania przebojem zdobywają ostatnio drzwi z ukrytą ościeżnicą, a także łamane i przesuwne. Praktycznym rozwiązaniem są też uchylne drzwi wewnętrzne pełniące dodatkową funkcję. Ten element wykończenia potrafi również zadziwiać niebanalnym wykończeniem.

0

Nie wysypiasz się? To wina smartfona

0

Nie pijesz już kawy i alkoholu. Zdrowiej się odżywiasz, coraz więcej ćwiczysz, wreszcie prowadzisz "regularny tryb życia". A jednak ciągle nie możesz się wyspać. Twój sen nie jest zdrowy. Jak to możliwe? Być może dlatego, że przed zaśnięciem sprawdzasz Facebooka, odpisujesz na maile, oglądasz śmieszny filmik na YouTube albo po prostu czytasz. Lektura przed snem pomaga zasnąć? Tak, ale nie jeśli tekst jest na ekranie monitora, smartfonu czy tabletu.

Shutterstock.com
Nie wysypiasz się? To wina smartfona
CZYTAJ DALEJ

Jak zapewnić bezpieczeństwo w kuchni?

0

Ogień w Polsce dokonuje co roku ogromnych zniszczeń. Straż Pożarna podejmuje akcje gaśnicze w gospodarstwach domowych ponad 30 000 razy rocznie. Wiążą się z nimi ogromne straty materialne. Ludzie tracą cały dobytek, a nierzadko również dach nad głową. Część pożarów pochłania też ofiary śmiertelne.

Shutterstock.com
Jak zapewnić bezpieczeństwo w kuchni?
CZYTAJ DALEJ