Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Dobry przepis na kuchnię otwartą

0

Kuchnia otwarta niesie wiele możliwości aranżacyjnych, ale też stawia pewne ograniczenia. Jak optymalnie ją zaplanować, aby poprawić jej funkcjonalność? Co powinno cechować nowoczesną kuchnię na planie otwartym?

0

Sposób na niewielkie mieszkanie? Antresola

0

Jeśli mieszkanie jest niewielkie, a chcesz je powiększyć, możesz naturalnie uzbierać odpowiednią kwotę, by odkupić sąsiadujące lokum, zrobić generalny remont i cieszyć się dużą powierzchnią. Niestety w realnym życiu na ten scenariusz stać nielicznych. Jeśli masz małe mieszkanie, a na większe brakuje funduszy, musisz sobie z tym jakoś radzić. Rozwiązaniem może okazać się antresola. Nie dość, że funkcjonalna, to będzie też idealnym punktem widokowym na całe twoje "włości".

Antresola pozwala powiększyć powierzchnię małego mieszkania. Projekt Rendall & Wright, zdjęcia Rachel Smith
Sposób na niewielkie mieszkanie? Antresola
CZYTAJ DALEJ

Zamieszkaj w ogrodzie – dekoracje wnętrz usłane kwiatami

0

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią pojawia się nieodparta pokusa zmian. Dotyczy to także dekoracji wnętrz. Powiew świeżości do naszych domów i mieszkań wnosi niewątpliwie motyw kwiatów, dlatego wiele osób wybiera go, by odmienić wystrój nie tylko sezonowo. Jak sprawić, by przestrzeń pod dachem rozkwitła?

Dekoria.pl
Zamieszkaj w ogrodzie – dekoracje wnętrz usłane kwiatami
CZYTAJ DALEJ