Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Dekoracje skandi. Funkcja tknięta designem

1

Chłodny minimalizm to nie do końca skandynawska bajka. Naturalne materiały – drewniany parkiet, wełniane koce i kamienne blaty, a także stonowane kolory ziemi zawsze tworzą przytulną atmosferę, nawet jeśli wokół panuje biel. We wnętrzach w stylu skandynawskim meble są policzalne... na palcach jednej ręki. Proste, funkcjonalne, zaprzyjaźnione ze środowiskiem naturalnym. O urodzie wnętrza przesądzają jednak detale. Tkaniny, lampiony i poroża...

0

Łazienka w technikolorze. Które barwy sprawdzą się najlepiej?

0

Nawet łazienkę wykończoną w stonowanych kolorach można skutecznie ożywić za sprawą barwnego wyposażenia i akcesoriów. Najlepiej sprawdzą się mocne, nasycone odcienie przywodzące na myśl przejaskrawione hollywoodzkie musicale z lat 20. Akcenty w technikolorze to przepis na łazienkę pełną życiodajnej energii. Jak je wprowadzić do wnętrza i z czym zestawiać?

Zapomnij o bieli. Współeczesne łazienki mają znacznie więcej do zaoferowania! Projekt: Tatrytop.pl
Łazienka w technikolorze. Które barwy sprawdzą się najlepiej?
CZYTAJ DALEJ

Jesienna metamorfoza wnętrz krok po kroku

1

Jesień to specyficzna pora roku: jedni ją kochają i nie mogą się doczekać zmiany klimatu, inni boją się, że wciąż nienasyceni upalnym latem, będą narzekać na krótkie dni, zacinający deszcz i coraz niższe temperatury. Niestety to również czas, kiedy psuje się nastrój. Na szczęście można temu zapobiec, i to bez większych nakładów finansowych. Wystarczy stworzyć w domu przyjemną, ciepłą przestrzeń, która pozwoli zapomnieć o jesiennej słocie. Poniżej kilka wskazówek.

Jesienią w domu powinno być, ciepło, przytulnie i kolorowo. Zobacz, jak to osiągnąć. Fot. Wilko.com
Jesienna metamorfoza wnętrz krok po kroku
CZYTAJ DALEJ