Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Aranżacje wnętrz na miarę podróżnika. Nie tylko etno chic!

0

W ostatnich latach na fali ucieczki z miast na łono natury obserwuje się zainteresowanie wszelkimi modami w aranżacji wnętrz, które próbują przemycić elementy przyrody w formie wzorów czy kolorystyki. Kochamy barwy ziemi, jednak coraz częściej chcemy je ożywiać wzorami, kontrastami i intensywnymi, pogodnymi tonacjami, które wnoszą w nasze otoczenie najwięcej radości. W ten trend idealnie wpisuje się styl etno.

0

Odnawianie drzwi. Od inspiracji do realizacji

0

Drzwi, szczególnie te wiekowe, które można jeszcze spotkać w blokach starego budownictwa, nie zachwycają. Zresztą nawet nowsze modele, wykonane z niezbyt trwałych materiałów, szybko tracą na atrakcyjności i wymagają odświeżenia. Odnawianie kosztuje mniej niż wymiana drzwi na nowe, warto się więc otworzyć na kreatywne pomysły.

CZYTAJ DALEJ

Kilkoro dzieci w jednym pokoju? To nie musi być dramat

0

Masz dwoje, troje albo więcej dzieci? Jeżeli wszystkie chodzą do szkoły lub przedszkola, potrzebują miejsca do efektywnej nauki. Nie obędą się też bez przestrzeni do swobodnej zabawy i spędzania wolnego czasu. O miejscu do spania i przechowywania nawet nie trzeba wspominać.

Dwoje dzieci w jednym pokoju - dzieki kilku prostym rozwiązaniom urządzisz im wygodne lokum. Fot. OPEN RUUM
Kilkoro dzieci w jednym pokoju? To nie musi być dramat
CZYTAJ DALEJ