Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

7 imigrantów, którzy całkowicie odmienili świat technologii

0

O imigrantach dyskutuje dziś cały świat. Branża nowych technologii może być dowodem na to, jak wiele byśmy stracili, gdyby kiedyś ktoś powiedział: “zero obcych”. Oczywiście takie postawienie sprawy może wydawać się komuś nie do końca sprawiedliwe. W końcu nie wiemy, “co by było gdyby” - być może gdyby dzisiejsi giganci świata technologii lub ich rodziny nie opuściły swoich ojczyzn, to osiągnęliby jeszcze więcej. Tego rzecz jasna nie wiemy, ale możemy sobie wyobrazić, że historia potoczyłaby się inaczej. I dziś nie mielibyśmy iPhone’ów, a Google nigdy by nie powstało.

0

Otwórz się na siebie i zostań… pilotem samolotu

0

- Nie ma większego uczucia wolności niż podczas samodzielnego lotu samolotem - mówi pilot hobbysta Kamil Brzeziński. Większości z nas wydaje się, że zostać pilotem jest niezwykle trudno, i że jest to zarezerwowane tylko dla nielicznych. Wbrew pozorom samodzielne latanie, chociaż nie należy do najłatwiejszych i najtańszych zajęć, jest dostępne prawie dla każdego.

Shutterstock.com
Otwórz się na siebie i zostań… pilotem samolotu
CZYTAJ DALEJ

Jak brzmi słowo roku 2016? Będziesz zdziwiony

0

Social media stopniowo zmieniają swój charakter. Facebook przestaje być jedynie platformą do komunikacji między znajomymi. Serwisy intensyfikują także walkę z fałszywymi informacjami. W lutym Google oficjalnie wprowadził Fact-Checking, narzędzie pozwalające weryfikować pojawiające się newsy.

Twin Design / shutterstock
Jak brzmi słowo roku 2016? Będziesz zdziwiony
CZYTAJ DALEJ