Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

6 niezwykłych biznesów, które podpowiedziało samo życie

0

Potrzeba matką wynalazków, mówimy. Tak samo było u początków wielu ciekawych polskich start-upów, które przebojem zdobyły rynek. Przedstawiamy kilka z nich.

0

GMO. Przyszłość rolnictwa, a nie jego zagłada

0

Genetyka to jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziedzin nauki. W medycynie, np. w postaci bakterii produkujących insulinę, genetyczne modyfikacje są powszechnie akceptowalne. Niestety kiedy tych samych metod inżynierii użyjemy w stosunku do jedzenia sprzedawanego w supermarketach, możemy być pewni ulicznych protestów. Co to jest GMO i czy jest się czego bać?

Shutterstock.com
GMO. Przyszłość rolnictwa, a nie jego zagłada
CZYTAJ DALEJ

7 imigrantów, którzy całkowicie odmienili świat technologii

0

O imigrantach dyskutuje dziś cały świat. Branża nowych technologii może być dowodem na to, jak wiele byśmy stracili, gdyby kiedyś ktoś powiedział: “zero obcych”. Oczywiście takie postawienie sprawy może wydawać się komuś nie do końca sprawiedliwe. W końcu nie wiemy, “co by było gdyby” - być może gdyby dzisiejsi giganci świata technologii lub ich rodziny nie opuściły swoich ojczyzn, to osiągnęliby jeszcze więcej. Tego rzecz jasna nie wiemy, ale możemy sobie wyobrazić, że historia potoczyłaby się inaczej. I dziś nie mielibyśmy iPhone’ów, a Google nigdy by nie powstało.

CZYTAJ DALEJ