Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
kino bajka film

5 filmowych bajek, które każde dziecko powinno zobaczyć

0

Wspólny czas z dzieckiem jest bezcenny bez względu na to, co robimy. Można jednak połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas filmowego seansu dobrze się bawić, a przy okazji czegoś ważnego nauczyć. Poniżej subiektywne zestawienie bajek, które każde dziecko powinno obejrzeć.

0

Woody Allen reżyser Tim Burton

Reżyser i ukochany aktor. Ci artyści lubią ze sobą współpracować

0

Reżyserzy to często ludzie trudni, skupieni na sobie, despotyczni i introwertyczni. Bywa, że współpraca z nimi to dla aktora ciężki kawałek chleba, o czym wiedzą m.in. ich muzy. Twórcy ich potrzebują i choć większość z nich regularnie je zmienia, trafiają się duety, które potrafią ze sobą współpracować latami i tworzyć niezapomniane filmy. Poniższe zestawienie tylko to potwierdza.

CZYTAJ DALEJ
kino rozrywka film

Wiosna w kinach. Kilka propozycji na kapryśną pogodę i ogólny głód filmowych wrażeń

0

Przyszła wiosna. Choć do pełni jeszcze jej daleko, każdy z pewnością już odczuł ją na własnej skórze choć raz. Przyroda budzi się do życia, a my odkurzymy rowery, rolki, buty do biegania, planujemy dłuższe spacery i chadzamy w miejsca, gdzie styrane elektroniką oczy odpoczywają przy zieleniących się coraz śmielej krajobrazach. Czy w tym natłoku od miesięcy niedostępnych możliwości spędzania wolnego czasu znajdzie się dobra chwila na wizytę w kinie? Dystrybutorzy z pewnością nie liczą na kolejki pod biletowymi kasami, ale wiedzą, że pogoda bywa kapryśna i prędzej czy później nadarzy się dobra okazja, by widzowie powrócili przed duże ekrany. Głośnych i ciekawszych premier będzie więc nieco mniej, ale możecie być pewni, że kuszących propozycji nie zabraknie. Oto pięć filmów z potencjałem wystarczającym, by rzucić wyzwanie wiośnie, które ukażą się w Polsce między końcem marca a czerwcem 2017. Ja czekam. A Wy?

CZYTAJ DALEJ