Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
dziecko podróże

5 bezpiecznych gadżetów, które możesz dać dziecku w podróży

1

Zaczyna się czas wakacyjnych wyjazdów. O ile urlop i spędzanie czasu wolnego jest przyjemne dla wszystkich, o tyle droga do celu bywa bardzo męcząca. Szczególnie dla najmłodszych, którzy bardzo szybko się nudzą. Żeby dziecko nie atakowało nas pytaniami w stylu “daleko jeszcze?”, warto dać mu bezpieczne gadżety. Jakie dokładnie?

0

prezent dzień dziecka zabawki

10 designerskich prezentów na Dzień Dziecka

0

Dzień Dziecka bez ciekawych prezentów nie przynosiłby pociechom tyle radości. Święto to stanowi też świetną okazję, by zacząć wprowadzać dziecko w świat dobrego designu. Pomysłowo zaprojektowany drobiazg – czy to zabawka, czy coś praktycznego – rozbudzi chęć eksplorowania otoczenia i wyobraźnię! Oto 10 pomysłów na designerskie prezenty na Dzień Dziecka.

CZYTAJ DALEJ
e-book czytnik tablet

Jeśli rozrywka, to na jakim urządzeniu? Tablet czy czytnik?

0

Skończyłeś standardowy 10-godzinny dzień pracy, 1,5 godziny zajął ci powrót do domu i nareszcie masz chwilę dla siebie. Chcesz się rozluźnić i zakosztować lekkiej rozrywki, najlepiej na przenośnym urządzeniu, tak żebyś nie musiał stawać z wygodnej kanapy. Ale co wybrać? Telefon miałeś przy sobie cały dzień i nie możesz już na niego patrzeć. Najlepsze będzie małe i lekkie urządzenie wielkości mniej więcej kartki papieru. Na twojej szafce leży zarówno tablet, jak i czytnik e-booków. Co wybrać? Sprawdzamy.

Pixabay.com
Jeśli rozrywka, to na jakim urządzeniu? Tablet czy czytnik?
CZYTAJ DALEJ