Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

10 gier wideo, które wciągną nawet laika

0

Jeżeli gry wideo kojarzą ci się z niezbyt wymagającą rozrywką dla nastolatków, którzy spędzają całe noce z nosem blisko ekranu, to mówiąc wprost – twoje wyobrażenia są dalekie od prawdy. Liczne badania wykazują, że przeciętny użytkownik gier elektronicznych to mężczyzna w wieku 35 lat, zaś producenci gier dostarczają zróżnicowane tytuły, które potrafią porwać do zabawy nawet największego laika.

0

Światowa kolebka globalizacji

0

Pustynie Półwyspu Arabskiego są głównym siedliskiem najbardziej aromatycznych roślin na świecie. Spiekota i susza wyjaławiające te ziemie sprzyjały ich ewolucji. Roślinność pustynna „kompensowała” brak wydajności intensywnością smaku, zapachu i mityczną potęgą działania, którą to łatkę dorabiali im później sprytni sprzedawcy. Liście wielu gatunków wydzielają olejki eteryczne, zapewniające ochronę przed upałem, suszą i roślinożercami.

unsplash.com
Światowa kolebka globalizacji
CZYTAJ DALEJ

Najpiękniejsze domy gwiazd muzyki

0

Gdy najsłynniejsze i najbogatsze gwiazdy muzyki chcą kupić nieruchomość, nie przejmują się jej ceną, bo... nie muszą. Zwracają natomiast uwagę na prestiż miejsca, równie zamożne i popularne sąsiedztwo oraz na to, czy nowy dom zapewni im prywatność.

CZYTAJ DALEJ