Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
design ksiazki księgarnia

Wyjątkowa księgarnia na mapie Warszawy

0

Super Salon to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Księgarnia pełna pięknych książek oraz magazynów z zakresu mody, fotografii, kuchni, designu, architektury, sztuki, lifestyle'u oraz sportu. W przebogatych zbiorach Super Salonu znajduje się 3000 wyjątkowych, często niedostępnych na polskim rynku albumów i magazynów najlepszych międzynarodowych wydawców, ale też notesów i designerskich drobiazgów.

0

sztuka inwestycje awangarda

Polacy coraz chętniej inwestują w sztukę

0

Z raportu KPMG „Rynek dóbr luksusowych 2016” wynika, że 18 proc. osób o dochodach przekraczających 20 tys. zł brutto inwestuje w sztukę, a kolejne 36 proc. planuje to w najbliższej przyszłości. Największym zainteresowaniem rodaków cieszy się sztuka współczesna, zwłaszcza malarstwo i rysunek. Popularność zyskują również prace związane z iluzją optyczną oraz z okresu międzywojennego.

Shutterstock.com
Polacy coraz chętniej inwestują w sztukę
CZYTAJ DALEJ
literatura książki blog

Top 6 blogerów, którzy wydali wartościowe książki

0

Niby pisać każdy może, choć nie każdy powinien. Na szczęście blogerzy z tego zestawienia są dowodem na to, że internetowi twórcy mają dużo do powiedzenia i czasem warto chwycić za ich książki. Każda z nich cieszyła się zasłużoną popularnością.

CZYTAJ DALEJ