Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Wyjątkowa księgarnia na mapie Warszawy

0

Super Salon to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Księgarnia pełna pięknych książek oraz magazynów z zakresu mody, fotografii, kuchni, designu, architektury, sztuki, lifestyle'u oraz sportu. W przebogatych zbiorach Super Salonu znajduje się 3000 wyjątkowych, często niedostępnych na polskim rynku albumów i magazynów najlepszych międzynarodowych wydawców, ale też notesów i designerskich drobiazgów.

0

Komedie z jajami. Te filmy nie mają dla nikogo litości

0

Niepoprawne, obrazoburcze, absurdalne i szalone. Aby nakręcić te filmy, ich twórcy musieli mieć niezły tupet. Prezentujemy listę najbardziej "odjechanych" komedii, które nie oszczędzają nikogo, bezlitośnie dźgając ostrzem satyry w najbardziej czułe miejsca.

CZYTAJ DALEJ

Najpiękniejsze sale koncertowe świata

0

Odwiedziny w każdej z nich nobilitują, pozwalając poczuć się, przynajmniej na kilka godzin, kimś lepszym. Bo przecież prawdziwa sztuka uszlachetnia. A w tym przypadku uszlachetnienie jest podwójne – przybywając do najpiękniejszych sal koncertowych, mamy bowiem nie tylko ucztę dla uszu, ale i oczu. To sanktuaria sztuki w jej najcenniejszej esencji. Nie tylko występujące w nich orkiestry i śpiewacy są najwyższej próby. Najlepsi byli także projektujący je architekci. To właśnie dzięki nim muzyka uzyskała najwspanialszą z możliwych oprawę, jak również spełniającą najwyższe normy akustykę.

CZYTAJ DALEJ