Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:
zodiak wystrój wnętrz horoskop

Wnętrza dopasowane do znaku zodiaku

0

Prezentujemy prawdziwy wnętrzarski horoskop, który pomoże ci poznać swoją aranżacyjną przyszłość. To tylko zabawa? Może... Ale czy w poniższych opisach nie kryje się przypadkiem nieco prawy o tobie? Sprawdź!

unsplash.com
Wnętrza dopasowane do znaku zodiaku

Wodnik
Trudno w zodiakalnym horoskopie o większego ekstrawaganta. Wodnik zawsze myśli przyszłościowo. W wystroju wnętrz ceni przede wszystkim nowości. Tradycyjne meble go przytłaczają. Woli odkrywać przyszłość niż przeszłość. Nie boi się wnętrzarskich eksperymentów, tak samo jak niestraszna mu krytyka. Dąży do nowoczesnych aranżacji w duchu hi-tech.

Ryby
Każdy horoskop mówi, że artystyczne dusze lubią otaczać się oryginalnymi przedmiotami. Uwielbiają pomieszczenia tajemnicze, z lekką nutą zmysłowości. Lejące się tkaniny czy rozpraszające światło tiule doskonale wpisują się w lekki, nieprzytłaczający wystrój uwielbiany przez Ryby. Kilka znakomitych obrazów i stylizowane meble podkreślą klasę wyposażenia i zdradzą dobry gust ich właścicieli.

Baran
Energetyczna natura Barana zawsze ujawnia się w wystroju wnętrz. Ognisty temperament przyciąga jaskrawe żółcie, pomarańcze i czerwiennie. W otoczeniu takiej osoby sprawdzają się modułowe meble oraz inne mobilne rozwiązania. Baran kocha przestawiać i improwizować, zwykle orientuje się też w aktualnych trendach. Horoskop wnętrzarski podpowiada, że tym, co naprawdę uszczęśliwi Barana, będzie domowa minisiłownia z bieżnią czy rowerkiem treningowym.

Byk
Z zasady domator, ceni solidne, drewniane meble, porządek i niebanalne dekoracje. Chętnie odwołuje się do tradycji. Zwykle dobrze odnajduje się w dworkowym oraz kolonialnym wystroju wnętrz. Ma doskonałe wyczucie estetyki, dlatego zgodnie z wnętrzarskim horoskopem urządzona przez niego przestrzeń charakteryzuje się wysmakowaniem. Zawsze znajdzie się tam też miejsce na designerski mebel czy dzieło sztuki.

Bliźnięta
Niespokojny duch sprawia, że kreatywne Bliźnięta nieustannie gonią za wzorniczymi nowościami. Lubią zmiany i szybko nudzi je jeden wystrój, dlatego nieustannie z nim eksperymentują. Wykazują przy tym mnóstwo zdolności plastycznych i chętnie dekorują pomieszczenia własnoręcznie wykonanymi przedmiotami. Dobrze realizują się na polu eklektycznych aranżacji. O ile uda im się zapanować nad bałaganiarstwem, są w stanie tworzyć wnętrza unikalne i zachwycające różnorodnością.

Rak
Konserwatywny i uczuciowy Rak traktuje dom jak azyl. Kocha wystrój cechujący się przytulnością i prostotą. Horoskop przypisuje mu też skłonność do otaczania się bibelotami i rodzinnymi pamiątkami. Romantyczna natura Raka objawia się bukietami w wazonach i florystycznymi akcentami na tkaninach.

Lew
Jak na króla przystało, Lew uwielbia otaczać się złotem i blaskiem kryształów, zwłaszcza gdy skrzą się one w świetle nowoczesnych LED-ów. Lubi zarówno pałacowy, jak i nowoczesny wystrój wnętrz, wykończony kamieniem i skórą. Z natury gościnny i rodzinny, zawsze dba o okazałą strefę wypoczynkową i o wygospodarowanie miejsca na jadalnię.

Panna
Praktyczna, subtelna i dokładna Panna ceni sobie spokój i porządek. W wystroju wnętrz lubi bezpieczne, stonowane kolory ożywione pastelowymi akcentami. W jej przypadku sprawdza się klasyczny styl utrzymany w duchu ponadczasowej elegancji.

Waga

Waga odpoczywa, także robiąc zakupy. Zawsze jest dobrze zorientowana, co dzieje się w świecie mody, także w zakresie wystroju wnętrz.

Waga odpoczywa, także robiąc zakupy. Zawsze jest dobrze zorientowana, co dzieje się w świecie mody, także w zakresie wystroju wnętrz. Horoskop wnętrzarski przypisuje jej umiłowanie komfortu, dlatego w jej otoczeniu zawsze pojawiają się wygodne sofy, leżanki i fotele. Waga kocha ponad wszystko elegancję i uporządkowanie. Najlepiej czuje się we wnętrzach jasnych i przestronnych.

Skorpion
Urodzony przywódca potrzebuje godnej siebie, luksusowej siedziby. Pociąga go styl glamour oraz gadżety. Lubi imponować innym, stąd jego dążenie do stworzenia wyrafinowanego wystroju wnętrz. Boi się jednak krytyki, dlatego w swoich wyborach unika przesady i stawia na meble powściągliwe w formie.

Strzelec
Nie może usiedzieć na miejscu, kocha podróżować i przywozić pamiątki z różnych stron świata. Jego dusza nomady na wskroś przepełnia wnętrze. Zgodnie z wnętrzarskim horoskopem jego dom powinien aż kipieć od designerskich inspiracji. Spontanicznie kupowane i zestawiene przedmioty tworzą artystyczny nieład. Sprawdza się on jednak na tle neutralnej bazy, o ile potraktuje się go nieco z przymrużeniem oka.

Koziorożec
Każdy Koziorożec kocha luksus. Potrafi również docenić przedmioty dobrej jakości. Zdobywa je dzięki swojej pracowitości i wytrwałości. Nie lubi się jednak popisywać. Dlatego preferowany przez niego wystrój wnętrz charakteryzuje duże wyczucie stylu i bezpieczne, ale mocne barwy oddające jego pewność siebie. Idealnie realizuje swoje wnętrzarskie ambicje w stylu klasycznym.

Jak dopasować drzwi do osobowości? Przeczytasz TUTAJ – na PORTA Blog

0

zieleń dekoracje wnętrz przyroda

Tropikalne liście - niezastąpione w naturze i we wnętrzach

0

W roku, kiedy na wybiegach modowych i w sklepach z wyposażeniem wnętrz króluje zieleń Greenery, ogłoszona przez The Pantone Color Institute kolorem 2017, nie powinna dziwić popularność motywów botanicznych, szczególnie liści. Projektanci, poddający się wakacyjnym klimatom, najchętniej sięgają po te egzotyczne.

Dżungla w mieście to nowy trend dla zabieganych (źródło: Aliexpress)
Tropikalne liście - niezastąpione w naturze i we wnętrzach
CZYTAJ DALEJ
ogród miasto futuryzm

Miasta-ogrody jutra

0

Smog, brak mieszkań, zakorkowane ulice, hałas. Nie, to nie opis współczesnej metropolii, tylko Londynu z końca XIX wieku. Właśnie tam narodziła się koncepcja miasta-ogrodu.

Shutter
Miasta-ogrody jutra
CZYTAJ DALEJ