Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Wirtualna rzeczywistość w projektowaniu wnętrz

0

A gdyby tak móc urządzić mieszkanie bez kucia, przerabiania ścian, niedopasowanych mebli i kosztownych przeróbek? Innymi słowy: bez błędów, których większość z nas nie ustrzegła się w czasie remontu? To możliwe dzięki nowoczesnym programom do wirtualnego projektowania wnętrz. Wystarczy założyć gogle VR, by siedząc w pracowni architektonicznej, wejść do swojego mieszkania i oglądać z bliska w realnej przestrzeni i rzeczywistej skali to, co proponuje nam architekt. W ten sposób przyszłość staje się rzeczywistością.

0

Pod jednym dachem z ikonami designu

2

Czym są ikony designu? To przedmioty, które z perspektywy czasu możemy uznać za szczególnie reprezentatywne dla danego stylu, okresu, miejsca, dorobku konkretnego twórcy, przełomowe pod względem technologicznym, społecznym, estetycznym. Czy warto po nie sięgać, urządzając wnętrza?

ZANOTTA
Pod jednym dachem z ikonami designu
CZYTAJ DALEJ

Wielkanocne zwyczaje w Polsce, Europie i w świecie

0

Polacy, niezależnie od swojego stosunku do religii, są bardzo tradycyjnym społeczeństwem. Widać to zwłaszcza w czasie świąt. Zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie przecież Wielkanocy bez odwiedzenia kościoła w Wielki Piątek, święcenia pokarmów w Wielką Sobotę i niedzielnej mszy rezurekcyjnej.

CZYTAJ DALEJ