Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Unikatowe notesy - zakochasz się od pierwszego wejrzenia

0

Oprawa Treści to projekt, który powstał pod skrzydłami międzypokoleniowej introligatorni funkcjonującej od dekad. Papier od dawna jest pracą, a co ważniejsze pasją rodziny. Oprawa i renowacja książek to niejedyne ich zajęcie. Tworzą także unikalne notesy marmurkowe w ogromnej palecie kolorów i unikalnych kształtów.

0

Japońska manga – rośnie kolejne pokolenie fanów

0

Manga jest formalnie obecna na polskim rynku wydawniczym od ponad dwudziestu lat, chociaż pierwsze próby prezentowania tego gatunku pojawiały się jeszcze w PRL-u. Przez ostatnie dwie dekady japoński komiks miał w Polsce wzloty i upadki, jednak aktualna liczba wydawnictw i publikacji nie pozostawia wątpliwości, że manga rośnie w siłę i wychowuje kolejne pokolenia fanów. W czym tkwi siła komiksów z Kraju Kwitnącej Wiśni i dlaczego wielu nastolatków woli czytać czarno-białe historie obrazkowe zamiast superbohaterskich klasyków zza oceanu w stylu „Batmana” czy „Spider-Mana”?

Shutterstock.com
Japońska manga – rośnie kolejne pokolenie fanów
CZYTAJ DALEJ

Z języka deweloperskiego na polski: slogany versus rzeczywistość

2

Mimo środkowoeuropejskiego klimatu są miejsca, w których zawsze świeci słońce, na niebie regularnie pojawia się tęcza, nigdy nie przychodzi zima, a wśród kwiatów i zieleni bawią się grzeczne dzieci. Obrazy potwierdzające ich istnienie można znaleźć na stronie internetowej niemal każdego dewelopera. To nazwy nowo budowanych osiedli.

Shutterstock.com
Z języka deweloperskiego na polski: slogany versus rzeczywistość
CZYTAJ DALEJ