Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

0

Ogólnopolski program SALONodNOWA wspiera rewitalizację salonów dealerskich Porta. W jej ramach metamorfozę przeszedł ostatnio salon sprzedaży Sykomat w Warszawie. Po remoncie łatwiej znajdziesz tu wymarzone drzwi.

Materiały prasowe
Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

Podstawą kampanii SALONodNOWA stały się szeroko zakrojone badania. Pozwoliły one ustalić, jaki powinien być idealny salon sprzedaży. Bazując na wynikach badań, firma Porta zaczęła zmieniać salony sprzedaży w miejsca przyjazne i wygodne dla klientów.

Źródło: PORTA

W przypadku salonu Sykomat przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie rewolucyjna metamorfoza trwała miesiąc. Dotyczyła zarówno wystroju wnętrz (wprowadzono między innymi wygodne moduły do ekspozycji drzwi), jak i dodatkowych szkoleń dla pracowników. Uroczyste otwarcie odnowionego Centrum Sykomat odbyło się 23 czerwca.

Źródło: PORTA

Uwagę przykuwa odnowiona strefa drzwi Porta. - Możemy się pochwalić, że jest to największa tego typu ekspozycja w Warszawie, w której umieszczono ponad 70 modeli drzwi Porta. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie - mówi Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager, Porta Drzwi. Istotne jest jednak nie tylko bogactwo wzorów i kolorów, ale też zastosowanie przemyślanych rozwiązań aranżacyjnych oraz kolorowych grafik z praktycznymi informacjami i inspirującymi wnętrzami. - Salon został podzielony na przyjazne dla klienta strefy: drzwi białe, w okieinie naturlanej, płycinowe oraz ramiakowe. Pozwala to płynniej poruszać się po sklepie - dodaje ekspert Porta Drzwi. - Salon przed rewolucją zatrzymał się na etapie XX wieku i oczywiście sprzedawał bardzo dużo drzwi Porta, ale nie był salonem flagowym, którym można się pochwalić. Dziś wszystko jest nowe, aktualne i odpowiadające naszym katalogom oraz pełnej ofercie.

Źródło: PORTA

Po zmianach jest nowocześnie i przyjaźnie. - Zmieniliśmy układ ekspozycji. Wcześniej na środku salonu był spory podest, który znacząco zabierał powierzchnię. Usunęliśmy podest, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję naszych drzwi. Ponadto zmienił się układ salonu - nowe ścianki ekspozycyjne i ich rozmieszczenie. Pracownicy obsługi klienta mają nowe miejsce do pracy, którym się można pochwalić, wraz z 3 wygodnymi stanowiskami, kącikiem dla dzieci i miejscem, w którym można usiąść i porozmawić, by w spokoju podjąć ważną decyzję o zakupie drzwi - podsumowuje Magdalena Jakóbiak.

0

Jak urządzić sypialnię sprzyjającą wypoczynkowi?

0

Mimo że sypialnia to najintymniejsza część domu, bywa często bezosobowa i ostatecznie traktujemy ją tylko jako pomieszczenie do spania. Głównie dlatego, że jest w niej po prostu mało mebli, a łóżko i szafa, bez których nie można się obejść, wyglądają ciężko. Co zrobić, żeby chciało nam się w niej przebywać? Jak zapewnić sobie udany wypoczynek w sypialni?

CZYTAJ DALEJ

Rozbij namiot w domu. Tipi pełne inspiracji

1

O namiocie w domu marzą nie tylko dzieci. Stylowe tipi może pełnić funkcję kryjówki, stanowić miejsce zabawy, a nawet snu. Wystarczy wybrać spośród gotowych propozycji lub wykonać takie cudo samodzielnie…

Tipi to nie tylko fantastyczna dekoracja, lecz także azyl do zabawy i odpoczynku. Fot. Shutterstock
Rozbij namiot w domu. Tipi pełne inspiracji
CZYTAJ DALEJ