Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

0

Ogólnopolski program SALONodNOWA wspiera rewitalizację salonów dealerskich Porta. W jej ramach metamorfozę przeszedł ostatnio salon sprzedaży Sykomat w Warszawie. Po remoncie łatwiej znajdziesz tu wymarzone drzwi.

Materiały prasowe
Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

Podstawą kampanii SALONodNOWA stały się szeroko zakrojone badania. Pozwoliły one ustalić, jaki powinien być idealny salon sprzedaży. Bazując na wynikach badań, firma Porta zaczęła zmieniać salony sprzedaży w miejsca przyjazne i wygodne dla klientów.

Źródło: PORTA

W przypadku salonu Sykomat przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie rewolucyjna metamorfoza trwała miesiąc. Dotyczyła zarówno wystroju wnętrz (wprowadzono między innymi wygodne moduły do ekspozycji drzwi), jak i dodatkowych szkoleń dla pracowników. Uroczyste otwarcie odnowionego Centrum Sykomat odbyło się 23 czerwca.

Źródło: PORTA

Uwagę przykuwa odnowiona strefa drzwi Porta. - Możemy się pochwalić, że jest to największa tego typu ekspozycja w Warszawie, w której umieszczono ponad 70 modeli drzwi Porta. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie - mówi Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager, Porta Drzwi. Istotne jest jednak nie tylko bogactwo wzorów i kolorów, ale też zastosowanie przemyślanych rozwiązań aranżacyjnych oraz kolorowych grafik z praktycznymi informacjami i inspirującymi wnętrzami. - Salon został podzielony na przyjazne dla klienta strefy: drzwi białe, w okieinie naturlanej, płycinowe oraz ramiakowe. Pozwala to płynniej poruszać się po sklepie - dodaje ekspert Porta Drzwi. - Salon przed rewolucją zatrzymał się na etapie XX wieku i oczywiście sprzedawał bardzo dużo drzwi Porta, ale nie był salonem flagowym, którym można się pochwalić. Dziś wszystko jest nowe, aktualne i odpowiadające naszym katalogom oraz pełnej ofercie.

Źródło: PORTA

Po zmianach jest nowocześnie i przyjaźnie. - Zmieniliśmy układ ekspozycji. Wcześniej na środku salonu był spory podest, który znacząco zabierał powierzchnię. Usunęliśmy podest, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję naszych drzwi. Ponadto zmienił się układ salonu - nowe ścianki ekspozycyjne i ich rozmieszczenie. Pracownicy obsługi klienta mają nowe miejsce do pracy, którym się można pochwalić, wraz z 3 wygodnymi stanowiskami, kącikiem dla dzieci i miejscem, w którym można usiąść i porozmawić, by w spokoju podjąć ważną decyzję o zakupie drzwi - podsumowuje Magdalena Jakóbiak.

0

Co warto kupić do domu, podróżując po świecie?

0

Współczesne aranżacje wnętrz uwzględniają nie tylko trendy, ale również nasze hobby i cechy osobowości. Nawet jeśli nie zwiedziliśmy jeszcze całego świata, warto przywieźć z podróży niektóre elementy wyposażenia, które przeniosą nas w beztroskie, wakacyjne zakątki i pozwolą stworzyć własną przystań, gotową gościć nas, gdy tylko zapragniemy odpocząć od codziennego zgiełku. Oto przewodnik po miejscach, gdzie znajdziesz prawdziwe aranżacyjne perełki.

Thepersianrugoutlet.com
Co warto kupić do domu, podróżując po świecie?
CZYTAJ DALEJ

Idealny pokój dla całej rodziny. Jak urządzić wielofunkcyjny salon?

0

Salon to miejsce, w którym toczy się wspólne życie mieszkańców domu. Jeśli pokój połączony jest z kuchnią i jadalnią, rodzina spędza w nim jeszcze więcej czasu. Pokój dzienny, miejsce do przygotowywania i jedzenia posiłków – to tyle? Wcale nie! Salon może być również bawialnią, pokojem telewizyjnym, sypialnią dla gości, pokojem gier, barem. Jak go urządzić i o czym nie zapomnieć, aby spełniał wszystkie funkcje, nawet gdy ma dość małą powierzchnię?

Gdy salon ma pełnić wiele funkcji i stanowić centrum życia rodziny, zwykłe meble nie wystarczą... Fot. BASSETT FURNITURE
Idealny pokój dla całej rodziny. Jak urządzić wielofunkcyjny salon?
CZYTAJ DALEJ