Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Targi Rzeczy Ładnych. Tak wygląda młody polski design

1

W dniach 22-23 kwietnia w Warszawie odbyły się Targi Rzeczy Ładnych promujące dobry polski design. Wydarzenie obfitowało w ciekawe wystawy, zgromadziło 150 wystawców - młodych rzemieślników, którzy z pasją opowiadali o swoich produktach. Można też było znaleźć prawdziwe perełki z zakresu współczesnego wzornictwa.

0

Morze w domu. 5 sposobów na wprowadzenie do wnętrz ożywczej bryzy

1

Zastanów się, z czym kojarzy ci się styl morski – z motywami marynistycznymi, błękitem egzotycznego morza czy plażą i barwami natury? Motywy morskie nie są jednolite, a tym samym mogą być spełnieniem marzeń zapalonego żeglarza, minimalistki wielbiącej beż lub dziecka, które właśnie odkryło uroki koloru lazurowego.

Shutterstock.com
Morze w domu. 5 sposobów na wprowadzenie do wnętrz ożywczej bryzy
CZYTAJ DALEJ

Otwórz, zamknij, przesuń. Niebanalne klamki i akcesoria do drzwi

0

W minionych stuleciach drzwi były dekorowane ze szczególnym przepychem – piękne mosiężne okucia, bogato zdobione klamki i kołatki w kształcie wijącego się smoka lub węża witały gości, od progu dając świadectwo prestiżu mieszkającego za drzwiami gospodarza. Obecnie efektowne zdobienia na drzwiach to rzadkość, zwykle wybieramy bowiem klasyczne akcesoria, a minimalistyczne trendy narzucają najprostsze i ergonomiczne rozwiązania.

CZYTAJ DALEJ