Facebook Instagram
Facebook Instagram
Partner:

Sprawdź swoją otwartość. QUIZ

0

Odpowiedz na pytania i dowiedz się, co się w tobie kryje. Czy jesteś skryty i zdystansowany, czy może zmiany to twój żywioł? Do dzieła!

Shutterstock.com
Sprawdź swoją otwartość. QUIZ

Polacy uważają się na ogół za otwartych na zmiany. Tak twierdzi około 80 proc. respondentów, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzonym w styczniu 2017 r. przez firmę badawczą NEUROHM. Co ważne, wynik ten nie jest podyktowany wyłącznie modą czy poczuciem, że tak właśnie wypada odpowiedzieć, ale jest potwierdzony przez emocje badanych. Pewność odpowiedzi była wysoka, zwłaszcza w przypadku ogólnych pytań dotyczących polskiej otwartości. Ze stwierdzeniem „jestem otwarty na nowe doświadczenia” zgodziło się 83 proc. ankietowanych, a emocjonalna pewność była wysoka. Podobnie wyglądały inne odpowiedzi: „chętnie odwiedzam nowe miejsca” (82 proc.), „korzystam z możliwości, które daje mi życie” (80 proc.) czy „jestem otwarty na nowe wyzwania” (78 proc.). Sprawdź, jak to wygląda u ciebie!

0

Feng shui - sposób na zdrowy, przyjazny i uporządkowany dom

3

Wiele osób zmiany w życiu i domu kojarzy albo z dużym wysiłkiem, albo z wydatkami. Okazuje się, że rewolucję można wprowadzić łagodnie, bez zbędnych nakładów finansowych i przy minimalnym wysiłku. Tajemnica tkwi w feng shui - starożytnej sztuce aranżacji przestrzeni.

Chińczycy od wieków znają proste sposoby na zdrowy i szczęśliwy dom. Fot. Shuteerstock
Feng shui - sposób na zdrowy, przyjazny i uporządkowany dom
CZYTAJ DALEJ

Walka o przestrzeń. Co z pralką w małym mieszkaniu?

2

Czym zastąpić tradycyjne, duże pralki? Sama eksmisja urządzenia do innego pomieszczenia, np. kuchni, to tylko półśrodek. Warto rozejrzeć się nie tylko za wyjątkowo małymi pralkami, ale też za urządzeniami, które – zachowując znacznie mniejsze gabaryty – są w stanie skutecznie je zastąpić.

BEKO
Walka o przestrzeń. Co z pralką w małym mieszkaniu?
CZYTAJ DALEJ